Цікаво знати

Як ми зазвичай вибираємо каву?

Ми можемо придбати каву в магазині – там в нас простіший вибір. Так як в супермаркеті придбати якісну каву становить набагато важче.

Спочатку ми повинні визначитися, яка кава для нас улюблена – зернова, мелена чи в гранулах? Різні види кави суттєво відрізняються одне від одного смаком та запахом. Гурмани кави радять купляти каву в зернах, чи, на крайній випадок, в гранулах – якщо ми хочемо пити дійсно якісну каву. На розчинну каву не вартує навіть звертати уваги. Для чого купувати каву, якщо в нього добавили велику кількість ароматизаторів.

Так чому ж зернова кава краща за мелену? Адже мелену каву не потрібно молоти вже. Відповідь надзвичайно проста – свіжо змелена кава має різкіший смак, запах.

Як вибрати каву за допомогою упаковки?

Потрібно оглянути упаковку і визначити – чи буде вона утримувати аромат кави після розпакування кави? Так як після відкриття упаковки аромат кави дуже швидко вивітрюється. У разі, якщо упаковка не буде герметичною, то аромат кави почне вивітрюватися ще від виробника, а отже ми придбаємо товар, якому не будемо задоволені. В залежності від того, яку каву ми хочемо придбати – зернову чи мелену – нам потрібно вибрати різний тип упаковки. Упаковка для зернової кави має бути вакуумною з одностороннім клапаном. Саме односторонній клапан є ознакою якісної упаковки, так як він виконує декілька функції. Важливою функцією, але не основною, є можливість відчути запах кави ще на полиці магазину, так як даний клапан дозволяє каві виділяти смак назовні. Але вам буде цікаво, чому дану упаковку називають вакуумною, так як вона має клапан, який виділяє назовні смаки кави? Смак кави утворюють масла, які виділяють самі зерна і тому даний клапан виконує ще одну – основну функцію – він дозволяє маслам виходити назовні, що і зберігає упаковку цілою. Якби дані масла накопичувалися, упаковка б лопнула від тиску. Додатково даний клапан не дозволяє проникненню повітря в саму упаковку, тому вона і вважається вакуумною. У разі наявності в упаковці кисню зерна каву почнуть окислюватися, що можу значно змінити смак кави. Тому перед придбанням обов’язково ми повинні перевіряти цілісність упаковки. В такій упаковці зерна кави можуть зберігати свій неповторний смак до року часу.

Герметичність упаковки також важлива і для меленої кави. Тільки найчастіше вона продається у вакуумних брикетах. Вони подібні до маленьких цеглинок, які не можливо розбити, лише після розірвання упаковки.

Цінителі кави стверджують, що найкраще купувати свіжо змелену каву у спеціалізованих закладах, де вибрану каву мелють при вас. Крім цього, така кава дуже ароматна та приємна на смак.

Тому смачного вам вибору!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.