Багато хто помилково вважає, що з неправильною поставою можна жити цілком комфортно, однак це далеко не так. Проблеми починаються з викривлення хребта, як наслідок – втома, біль у спині і запаморочення. З часом здавлюються внутрішні органи, порушується кровообіг, відбувається застій крові. Все це може призвести до серйозних погіршень здоров’я.
На початковому етапі сутулість можна виправити фізичними вправами, але цей варіант підходить не всім. При протипоказанні надмірних навантажень або браку часу для відвідування спортзалу вирішення даної проблеми може допомогти ортопедичний корсет для постави.
Навіщо потрібні такі корсети?
Корсет від сутулості призначається для формування правильної постави, а також реабілітації внаслідок травм грудного та поперекового відділів хребта. Носити корсет для постави рекомендують також при викривленнях хребта, причому на різних стадіях захворювання, він підтримує хребет у фізіологічно правильному положенні. Також корсет для корекції постави може розвантажити передні відділи тіл хребців. Коликий вибір корсетів ви можете знайти на інтернет сторінці мережі магазинів Здоров’я Med Magazin. На сайті магазину в розділі Бандажі та корсети ви знайдете великий вибір корсетів різного призначення для різних вікових категорій. Також на сайті магазину ви можете отримати он-лайн консультацію. При тривалому носінні корсет для виправлення постави допоможе усунути больові відчуття в спині.
Дитячі корсети
Сучасні діти досить багато часу проводять біля комп’ютера. Через малорухливого способу життя дитині важко зберігати правильну поставу без допомоги спеціальних корсетів. Дитячий корсет для постави попередить розвитку сколіозу. Корсет для вирівнювання постави дітей підтримують ще не розвинений хребет у правильній формі. Він допомагає м’язовий каркас і хребту тримати поставу правильно.
Як вибрати корсет для постави дітям?
Корсет може скорегувати положення постави, але як зробити правильний вибір? Корсет вибирається для профілактики та підтримки постави в правильному положенні, а також для корекції вже існуючих проблем і різних видів сколіозу.
Корсет еластичний
Такий корсет підійде для профілактики та підтримки постави в правильному положенні, коли у дитини немає серйозних проблем з поставою. Він призначається дітям і підліткам з метою відновлення анатомічно правильного положення хребта і плечового пояса, а також для розвантаження грудного відділу і попереку. Корсет в основному складається із спеціального виду еластичного бинта без жорстких вставок.
Корсет жорсткий
Цей вид корсетів має вшиті пружні пластини, розташовані по обидві сторони хребта. Вони сприяють зменшенню деформації, так як вставки розподіляють бічні навантаження на поставу підлітка. Носіння такого корсета сприяє симетричному розвитку постави, а також зменшенню деформацій хребта при сколіозі. Корсет використовується при наявності у дітей серйозних проблем з поставою, він буває з різною кількістю ребер жорсткості і пластикових вставок, коригувальних проблемну частину постави дитини.
Корсет на талію або поперековий
Такі корсети використовують для корекції поперекової ділянки, а також для зігрівання при радикулітах, ревматичних захворюваннях, захворюваннях нирок.
Корсет за індивідуальними параметрами
Якщо сколіоз вже є, а також при інших проблемах нерідко замовляють спеціальний корсет для корекції постави для дітей, який складається в основному з пластика. Його підганяють під параметри і особливості постави дитини. Корсет при сколіозі найбільш ефективний, але він найдорожчий.
Оптимальним віком для носіння корсета дітьми вважають 11-16 років.
Як вибрати корсет для корекції постави?
Зверніться для консультації до фахівця, який індивідуально підбере необхідну модель для корекції або лікування. Якщо це початкова стадія проблеми, то можна підібрати спеціальні корсажі-коректори, фіксатори та ін.
Щоб визначитися з розміром, необхідно на вдиху виміряти окружність під грудьми. Якщо розмір проміжний – вибирайте виріб більшого діаметра.
В ідеалі внутрішня поверхня корсета повинна бути оброблена бавовняною тканиною або ж мати вставки під пахвами і у шиї.
Тканина повинна бути легкою і еластичною. Коригувальні деталі, а також металеві та інші вставки не повинні випирати або тиснути на шкіру кутами.
Вибирайте виріб, забезпечене широкими еластичними лямками і застібками на липучках. Ідеальним варіантом буде корсет, який можна налаштувати за допомогою спеціальних ребер гнучкості, зміни сили здавлювання і натягу ременів. Корсет повинен підтримувати, а не здавлювати.
Корсет для випрямлення постави, як і інші види лікувально-профілактичних корсетів, повинен підбиратися лікарем індивідуально. При неправильному підборі корсет ортопедичний може надати протилежну дію.