Головна / Цікаво знати / Кенгурушки з написом – тренд десятиріччя
кенгурушка

Кенгурушки з написом – тренд десятиріччя

Дослідники моди з Британського інституту, що займається вивченням молодіжних тенденцій, з’ясували найпопулярніший одяг серед людей у віці від 15 до 30 років, який носився якомога більший час протягом усього року. І ним виявилися кенгурушки – пайти з кишенями і капюшонами. Незважаючи на те, що цей одяг з’явилася у вісімдесятих роках, він тривалий час залишалася лише частиною реп-субкультури, що мала під собою кримінальні і протестні коріння. До сих пір у багатьох місцях склався стереотип, що такі пайти носять кримінальні елементи, нібито через те, що в них можна заховати руки в кишені і повністю закрити голову капюшоном.

Але по тим же дослідженням виявилося, що відсоток злочинців, серед людей носять кенгурушки насправді нижче, ніж серед решти населення, так що це помилка – всього лише безпідставний міський міф. Крім цієї інформації, вчені також провели колосальну роботу, опитавши більше семи тисяч чоловік, які вважають кенгурушки з написом або без неї своїм улюбленим одягом. Їм задавали питання: «Чому ви вважаєте кенгурушку кращим одягом у вашому гардеробі». І відповіді були вкрай різноманітні.

Так, 32% респондентів назвали головною причиною свого вибору – зручність і комфорт при носінні. Ще 18% послалися на те, що їм подобається слідувати сучасній моді в своєму зовнішньому вигляді. 17% відповіли сказали, що їх приваблює, в першу чергу, демісезонність кенгурушек. Звичайно, відзначимо, що опитування проводилося в умовах Великобританії, де, все ж, взимку тепліше, ніж в Україні, а влітку – прохолодніше. Але в цілому, навіть у нас в холодні літні вечори кенгурушка цілком може стати в нагоді, так само як і взимку, якщо ви їдете на автомобілі, або вам треба вийти на вулицю на кілька хвилин. Решта 33% респондентів називали найрізноманітніші причини. Так, 5% опитаних сказали, що їм подобаються зручні і великі кишені. 8% вважають основною причиною – капюшон. 6% не змогли дати конкретної відповіді, а 4% сказали, що їм подобається, що вони можуть замовити абсолютно будь-який напис для зображення на цьому виді одягу.

Вчені навіть склали окремий графік динаміки зростання популярності різних видів одягу. Варто зауважити, що зовсім ненабагато від кенгурушек відстали футболки – за різними дослідженнями вони тримали тренд протягом усього минулого десятиліття. Так що якщо ви не хочете відставати від модних тенденцій – сміливо купуйте кенгурушку і, швидше за все, ви теж зможете по достоїнству оцінити цей вид одягу і назвати свою власну причину, по якій вона вам сподобається найбільше!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!