Головна / Цікаво знати / Кенгурушки с надписью — тренд десятилетия
кенгурушка

Кенгурушки с надписью — тренд десятилетия

Дослідники моди з Британського інституту, що займається вивченням молодіжних тенденцій, з’ясували найпопулярніший одяг серед людей у віці від 15 до 30 років, який носився якомога більший час протягом усього року. І ним виявилися кенгурушки — пайти з кишенями і капюшонами. Незважаючи на те, що цей одяг з’явилася у вісімдесятих роках, він тривалий час залишалася лише частиною реп-субкультури, що мала під собою кримінальні і протестні коріння. До сих пір у багатьох місцях склався стереотип, що такі пайти носять кримінальні елементи, нібито через те, що в них можна заховати руки в кишені і повністю закрити голову капюшоном.

Але по тим же дослідженням виявилося, що відсоток злочинців, серед людей носять кенгурушки насправді нижче, ніж серед решти населення, так що це помилка — всього лише безпідставний міський міф. Крім цієї інформації, вчені також провели колосальну роботу, опитавши більше семи тисяч чоловік, які вважають кенгурушки з написом або без неї своїм улюбленим одягом. Їм задавали питання: «Чому ви вважаєте кенгурушку кращим одягом у вашому гардеробі». І відповіді були вкрай різноманітні.

Так, 32% респондентів назвали головною причиною свого вибору — зручність і комфорт при носінні. Ще 18% послалися на те, що їм подобається слідувати сучасній моді в своєму зовнішньому вигляді. 17% відповіли сказали, що їх приваблює, в першу чергу, демісезонність кенгурушек. Звичайно, відзначимо, що опитування проводилося в умовах Великобританії, де, все ж, взимку тепліше, ніж в Україні, а влітку — прохолодніше. Але в цілому, навіть у нас в холодні літні вечори кенгурушка цілком може стати в нагоді, так само як і взимку, якщо ви їдете на автомобілі, або вам треба вийти на вулицю на кілька хвилин. Решта 33% респондентів називали найрізноманітніші причини. Так, 5% опитаних сказали, що їм подобаються зручні і великі кишені. 8% вважають основною причиною — капюшон. 6% не змогли дати конкретної відповіді, а 4% сказали, що їм подобається, що вони можуть замовити абсолютно будь-який напис для зображення на цьому виді одягу.

Вчені навіть склали окремий графік динаміки зростання популярності різних видів одягу. Варто зауважити, що зовсім ненабагато від кенгурушек відстали футболки — за різними дослідженнями вони тримали тренд протягом усього минулого десятиліття. Так що якщо ви не хочете відставати від модних тенденцій — сміливо купуйте кенгурушку і, швидше за все, ви теж зможете по достоїнству оцінити цей вид одягу і назвати свою власну причину, по якій вона вам сподобається найбільше!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

тринадцать + тринадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!