Головна / Цікаво знати / Модель Harley-Davidson Dyna Super Glide – історія бренду

Модель Harley-Davidson Dyna Super Glide – історія бренду

Модель Harley-DavidsonDynaSuperGlide випускається легендарним виробником з 2000 року і піддається постійному удосконаленню. Першим підкорив своїх шанувальників занижений кермо, завдяки чому збільшився комфорт водія при довгій поїздці. Потім з метою поліпшення керованості моделі була розроблена регулювання гідравлічного опору телескопічною вилки. Чудове гальмування на будь-якому покритті, в умовах різної погоди, гарантовані газонаповненими амортизаторами на маятниках, які саморегулюються.

Постійне бажання вдосконалювати, здавалося б, найбільш продумані моделі викликає тільки позитивні відгуки шанувальників Харлей-Девідсон і робить їх прихильність безмежною. Компанія, незважаючи ні постійний величезний успіх у всьому світі, продовжує роботу з пошуків новинок для своїх чудових байків. У моделі Dyna Super Glide дизайн відрізняється від побратимів по торговій марці тим, що практично всі деталі хромовані. Мінімалізм присутній в зовнішньому вигляді байка, який викликає ще більший інтерес до себе.

Подивившись на фото мотоцикла, одразу відчуваєш породистість залізного коня, що переходила з покоління в покоління. Традиційні форми, такі як бензобак чорного кольору, у вигляді витягнутої краплі, з найменуванням бренду на бічній панелі, зручне чорне шкіряне сідло з упором для спини, роблять байки Харлей-Девідсон відразу ж впізнаваними. Але головна особливість всіх моделей американського виробника – продумані до дрібниць технічні характеристики.

Серцем Harley-Davidson DynaSuper Glide є двоциліндровий c V-подібним розташуванням, чотиритактний бензиновий двигун об'ємом тисячі чотиреста сорок дев'ять кубічних сантиметрів. Оснащений повітряною системою охолодження потоком повітря, що набігає, запускається силовий агрегат за допомогою електростартера. Він здатний розвивати потужність, рівну шістдесяти восьми кінським силам і п'яти тисячам двомстам оборотам в хвилину. Максимальна швидкість байка становить сто вісімдесят – сто дев'яносто кілометрів на годину.

Маючи істотну вагу в триста кілограмів і значні габаритні розміри, байк розганяється до ста кілометрів на годину всього за п'ять і три десятих секунди. Навіть при таких динамічних і швидкісних здібностях витрата палива на сто кілометрів шляху становить від п'яти з половиною про шість літрів. Двигун працює спільно з шестиступінчастою механічною трансмісією.

Стаття готувалася за участю форуму мото любителів moto.vseta4ki.com

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!