Цікаво знати

Можливості програмного забезпечення «Соната»

Приватні підприємці та великі підприємства шукають програмне забезпечення, за допомогою якого можна спростити процес ведення бізнесу, формування бухгалтерських виписок, звітів до податкової, роботи з контрагентами.

Програма для звітності «Соната» була розроблена кращими фахівцями саме для цієї мети

Соната ціна залежить від організаційно-правової форми підприємства. Оформити заявку на покупку програми можна залишити на сайті sonatazvit.com.ua.

Програмне забезпечення «Соната» дозволяє користувачам створювати акцизні і податкові накладні, проводити розрахунки, обмінюватися даними з контрагентами, формувати звіти в податкову інспекцію. Підписання документів відбувається з використанням ключів ЕЦП / КЕП. За допомогою «Сонати» просто робити такі операції:

  • Формування і подача звітності до податкової інспекції. Можна відправляти дані в Держстат та інші органи без необхідності відвідувати ці установи.
  • Створення акцизних накладних (без потреби купувати додаткові модулі).
  • Звірка сформульованих звітів і накладних (чи відповідають вони стандартам, встановленим ДФС).
  • Використання автоматичних розрахунків для спрощення заповнення бланків та уникнення шибок.
  • Формування податкових накладних.
  • Проведення звірки ПДВ. Програма допомагає заповнити декларацію про ПДВ, звіряти і коригувати накладні в податкову інспекцію.
  • Імпорт / експорт документів в різних форматах з інших програм.

«Соната» підтримує акредитований центр сертифікації ключів від КНЕДП ІДД ДПС (податкова), АЦСК АТ КБ ( «Приватбанк»), КНЕДП (Державна казначейська служба України), ДП ( «ДІЯ»), АЦСК АТ ( «Ощадбанк») і ін.

Вартість програми «Соната»

Програмне забезпечення можуть купити фізичні особи (приватні підприємці, нотаріуси та ін.) І юридичні особи. Ціна «Сонати» для фізичних осіб 312 грн. за 12 місяців користування. Для юридичних осіб ціна програми залежить кількості місяців, на які підключається забезпечення:

3 міс. – 380 грн.
6 міс. – 535 грн.
12 міс. – 780 грн.

Перевірити функціонал програми можуть юридичні особи протягом одного місяця безкоштовно. Обмежень по тестовому користування не буде. Для отримання безкоштовної ліцензії необхідно заповнити коротку форму на сайті. Щоб купити повну версію, знадобитися вказати тип організаційно-правової форми, внести особисті дані, зробити оплату. Після того, як гроші надійдуть на рахунок виробника, ліцензія буде активована.65777744

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.