Цікаво знати

Навчання без зітхання: чи можливо це?

Школа не має нічого спільного з курортом. Але коли вона перетворюється на каторгу, варто задуматись: а що робити? Більшість проблем ми створюємо собі самі – і з цим фактом варто погодитись раз і назавжди. А оскільки ми самі можемо створити проблему, то на 100% можемо її і вирішити. Але що робити, щоб навчання приносило задоволення?

Налаштуватися на позитив

Спробуємо уявити, як ви займаєтесь нескладною (а через це улюбленою) справою. Коли у вашій голові позитив, ви починаєте помічати його повсюди. Позитивні думки – найкращі ліки від депресії. А якщо раптом немає натхнення виконувати домашні завдання, готові відповіді знаходяться на сторінці веб-порталу Школяр Інфо. Але не слід зловживати такими шпаргалками.

Планування денних справ

Необов’язково заводити собі товстий щоденник і списувати в ньому по кілька сторінок щодня. Це не має виглядати як приклеєний над ліжком листок, де весь день розписаний за хвилинами.

Просто постарайтеся оцінити, скільки годин у вас іде на виконання домашніх завдань, і скільки часу ви зможете провести у соціальних мережах, на вулиці і т.д.

Здоровий сон – здорове життя

Привчіть себе лягати спати в один і той самий час. Більшість школярів скаржиться на те, що вони не встигають виспатись. Все банально просто: хочеш спати більше – лягай раніше. Звичайно, купа уроків не дасть насолоджуватись сном надто довго, але 8 годин з 24 може виділити кожен школяр.

Почніть виконувати домашні завдання відразу після школи. Якщо по телевізору в цей час показують якийсь мультфільм, подивіться навколо – до Інтернету підключається навіть телевізор. Така причина була поважною тільки у ваших батьків. Тож мультфільм відкладаємо до вечора.

Перестаньте робити з учителів ворогів

Вони такі ж люди, як і ви. Більше того, у них є власні діти. Уявіть, якби ваші батьки були вчителями. Вам би було приємно, щоб їх ображали, насміхались, дратували? Перед тим як щось робити, спробуйте поставити себе на місце інших людей і уявити, що би в цей момент відчували саме ви.

Перестань відкладати все на завтра

Ніколи не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Якщо ви хочете змінюватися, починайте діяти вже зараз. Ніяких «потім»!

Відпочинок

Навчання – це не безкінечний марафон, який зупиняється тільки під час канікул. Якщо постійно думати про контрольні роботи, вчителя, якому ти не сподобався ще з першого погляду, ви надто рано познайомитесь із таким станом, як депресія.

У свій вільний час старайтеся відволікатись. І пам’ятайте: школа існує, щоб ви могли отримати в ній знання, а не псували собі життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.