Цікаво знати

Новий рік, Новий рік – Parker в гості до нас прийде?

Новий рік не за горами, і для багатьох стало актуальним питання про те які подарунки зробити близьким людям. Щоб вони були не тільки дорогими, але корисними і довговічними. Всі ці показники повністю підходять до писчим приладдя, виробленим під брендом Parker. А якщо ще й зроблена гравірування на ручці Паркер, то такий презент залишиться на все життя.

Старт сучасного етапу

Сучасна історія компанії фактично почалася з придбання в Англії підприємства, що спеціалізується на випуску інструментів для письма. Туди ж був переведений і головний офіс корпорації. Сталося це в 1986 році. Тоді ж Vector стала найбільш продаваною моделлю компанії. Її можна придбати і сьогодні.

Як тільки відбулося поглинання, головний виконавчий директор намірився відсвяткувати столітній ювілей Паркер випуском нової ручки. На його думку, було логічно взяти в якості основи для неї дизайн, завдяки якому Parker став володарем брендового статусу – Duofold 20-х. Ця тактика виправдала себе. Чому суттєво допомогли успіхи продажів Duofolds в Ньюхейвене.

Duofold зразка 80-х мав нагадувати ручку під назвою Big Red, яка сприяла розвитку компанії. Моделі дали ім’я – Centennial. Передбачалося, що вона вразить користувачів свого часу відповідністю сучасним тенденціям.

Виробництво було завершено за 10 днів, весь процес знаходився під невсипущим контролем комп’ютерів. Ручка складалася з 130 деталей. Перед запуском її в продаж, вона пройшла 100 тестів на відповідність якісним показникам.

Перо – відмінна риса всього бренду

Тільки для виготовлення пера, вирізаного з цільної золотий пластини, потрібно задіяти 21 виробничий процес. Нарізка заготовок з листа вироблялося вручну, в результаті виходило найбільше незбиране перо в цій індустрії. Товщина вихідної деталі не перевищувала цей показник у людську волосину.

Практично готові пір’я завантажувалися в бочонок зі шкаралупою горіхів. Там вони безперервно переміщалися на протязі 48 годин. Потім їх полірували вручну.

Корпус виточують з монолітного бруска метилметакрилату. Для його обробки використовувалося золото в 23 карата. Для приведення в робочий стан на кульковою ручці був ковпачок. Як випливало з тексту реклами, нею можна написати лист протяжністю в 5,5 км.

1988 рік ознаменувався випуском колекційної Centennial. Вона була оформлена під блакитний мармур і мала штамп 1888-1988. У набір входили як пір’яні, так і кулькові ручки, і хоч вони і проводилися на території Англії, але їх складання виконували в Америці. Загальна кількість примірників в першому обмеженому наборі дорівнювало п’ятдесяти.

З тих пір пройшло вже 30 років, а продукція, що випускається під брендом Parker, все так же в тренді. І, як і раніше, є для багатьох привабливим подарунком.

Голос Сокальщини на GoogleNews