Цікаво знати

Про Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування

Самотність… Для одних  це депресія, для інших  це злість і замкнутість. Всі одинокі вважають себе нещасливими, адже щастя коли поряд тебе люблячі та рідні люди, це  коли є кому пожалітися, розповісти свої болі і невдачі, коли про тебе піклуються і люблять. 

Самотність  подруга гіркої сльози, печаль серця і пам'яті про все, що було, про те що втрачене. Холод огортає серце, стоїть пустельна тиша і постійно чути голос пам'яті. Навіть найбільш міцні та вольові люди, попавши в коло самотності, почувають себе вкрай невпевнено, але вихід є! Це Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У ньому працюють чудові, добрі, небайдужі, милосердні люди, які наділені величезною добротою. Вони щоденно турбуються про одиноких хворих людей похилого віку. Це працівники соціальної сфери, які опікуються такими, як ми. Їх робота, на перший погляд, буденна та невидима, однак дуже потрібна. Кожен з них старається нам допомогти. Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Світлана Іваниса, працівники Наталія Бугай та Ігор Оліщук подбали про те, щоб до Міжнародного дня громадян похилого віку кожна одинока людина отримала продуктовий набір, в якому були різні крупи, олія та інше. Заступник директора терцентру Мар'яна Чабан дбає про те, щоб одиноким та непрацюючим пенсіонерам похилого віку надати соціальномедичні послуги на території місцевих рад, а саме, лікарем-терапевтом Уляною Манько і Світланою Бедь, які вимірюють артеріальний тиск, роблять кардіограму, беруть кров на аналіз, підтримують морально, допомагають ліками. Водій Володимир Размук  також добра і чуйна людина, а тут інші люди й не працюють. Він добре знає, де хто проживає, і автомобілем терцентру довозить працівників до одиноких хворих. 

Уважні до літніх людей Ганна Жируха, Оксана Войтович, Галина Іванець з відділу субсидій управління соціального захисту населення Сокальської РДА, які завжди вислухають, навіть під час обідньої перерви приймають нас. 

Велике спасибі усім працівникам соціальної сфери та вітаємо з професійним святом. Ви  ті, хто зігріває наші одинокі серця. Ви скрашуєте нашу одиноку старість. Ви стали для нас рідними та бажаними гостями у нашій оселі. Дякуємо вам за це, особливо, соціальному працівнику Ользі Демчині, яка обслуговує одиноких у селах Залижня, Смиків. Вдячні за увагу і добре слово, за те, що вона з нами у біді. 

Нехай усім працівникам соціальної сфери легко працюється і живеться в достатку. Міцного здоров'я, ласки від Господа Бога, родинного тепла та любові рідних. А головне, щоб ви ніколи не розчаровувались у людях, і не відчували себе самотніми… Нехай те добро, яке ви даруєте іншим, повернеться до вас сторицею. 

Ганна КОВАЛЬЧУК, Ольга БЕДЬ, Ганна БРАТУНЬ, Олена ЮЗВЯК, жителі сіл Залижня і Смиків. 

На фото: вгорі  Мар’яна ЧАБАН, заступник директора  Сокальського районного  територіального центру; в центрі  працівники територіального центру, які за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у вирішенні проблем соціального захисту та з нагоди професійного свята нагороджені грамотами та подяками.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews