Цікаво знати

Остаточне рішення щодо фінансування проектів ТЦ “Безпека” буде прийнято 17 березня 2018 року у Білостоці, Польща.

Оцінка проектів у рамках тематичної цілі Безпека

Як повідомляє сайт Програми Транскордонного співробітництва “Польща -Білорусь-Україна 2017-2020” що, спільний Технічний Секретаріат завершив адміністративну оцінку та оцінку прийнятності повних форм грантових заявок, що були подані в рамках тематичної цілі Безпека  у першому конкурсі заявок. Зі 172 проектів запрошених до другого етапу надійшло 160 заявок. В результаті оцінки отриманої документації, до якісної оцінки Секретаріатом було допущено 142 проекти.

Загальна сума запитуваного дофінансування проектів затверджених до оцінки склала близько 242 мільйонів євро, в той час як на тематичну ціль Спадщина в Програмі заплановано 23 млн євро.

У повідомленні також зазначено, що: “У найближчі дні всі заявники отримають письмову інформацію щодо результатів адміністративної оцінки.”

На даний момент заявки, що відповідають вимогам Програми, оцінюються відповідно до встановлених критеріїв якості. Якісна оцінка буде завершена у другій половині лютого. Далі, результати роботи експертів будуть представлені членам Комітету з Вибору Проектів, які підготують свої рекомендації для Спільного Моніторингового Комітету. Остаточне рішення щодо фінансування проектів буде прийнято під час зустрічі Спільного Моніторингового Комітету яка відбудеться 17 березня 2018 року у Білостоці, Польща. Про рішення Комітету усі проекти будуть негайно поінфоровані.

У тематичній цілі “Безпека” знаходиться і проект Сокальського району. Проект “На Допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служб екстреної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України”, передбачає закупівлю пересувної амбулаторії з системою телекардіології для Сокальської центральної районної лікарні. Загальна вартість проекту становить 1 760 613 євро.

До слова. Сокальська районна рада стала переможцем у двох тематичних цілях Програми Транскордонного співробітництва “Польща -Білорусь-Україна 2017-2020”. У тематичній цілі “Спадщина”, переможцем став проект “Єднає нас БУГ” (утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів, які поєднають Україну, Польщу і Білорусь) та у тематичній цілі “Доступність” перемогу отримав проект “Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах:  Замойському (Польща) та Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.