Головна / Цікаво знати / Остаточне рішення щодо фінансування проектів ТЦ “Безпека” буде прийнято 17 березня 2018 року у Білостоці, Польща.

Остаточне рішення щодо фінансування проектів ТЦ “Безпека” буде прийнято 17 березня 2018 року у Білостоці, Польща.

Оцінка проектів у рамках тематичної цілі Безпека

Як повідомляє сайт Програми Транскордонного співробітництва “Польща -Білорусь-Україна 2017-2020” що, спільний Технічний Секретаріат завершив адміністративну оцінку та оцінку прийнятності повних форм грантових заявок, що були подані в рамках тематичної цілі Безпека  у першому конкурсі заявок. Зі 172 проектів запрошених до другого етапу надійшло 160 заявок. В результаті оцінки отриманої документації, до якісної оцінки Секретаріатом було допущено 142 проекти.

Загальна сума запитуваного дофінансування проектів затверджених до оцінки склала близько 242 мільйонів євро, в той час як на тематичну ціль Спадщина в Програмі заплановано 23 млн євро.

У повідомленні також зазначено, що: “У найближчі дні всі заявники отримають письмову інформацію щодо результатів адміністративної оцінки.”

На даний момент заявки, що відповідають вимогам Програми, оцінюються відповідно до встановлених критеріїв якості. Якісна оцінка буде завершена у другій половині лютого. Далі, результати роботи експертів будуть представлені членам Комітету з Вибору Проектів, які підготують свої рекомендації для Спільного Моніторингового Комітету. Остаточне рішення щодо фінансування проектів буде прийнято під час зустрічі Спільного Моніторингового Комітету яка відбудеться 17 березня 2018 року у Білостоці, Польща. Про рішення Комітету усі проекти будуть негайно поінфоровані.

У тематичній цілі “Безпека” знаходиться і проект Сокальського району. Проект “На Допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служб екстреної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України”, передбачає закупівлю пересувної амбулаторії з системою телекардіології для Сокальської центральної районної лікарні. Загальна вартість проекту становить 1 760 613 євро.

До слова. Сокальська районна рада стала переможцем у двох тематичних цілях Програми Транскордонного співробітництва “Польща -Білорусь-Україна 2017-2020”. У тематичній цілі “Спадщина”, переможцем став проект “Єднає нас БУГ” (утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів, які поєднають Україну, Польщу і Білорусь) та у тематичній цілі “Доступність” перемогу отримав проект “Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах:  Замойському (Польща) та Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

три × два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!