Головна / Цікаво знати / Очікуються зміни у сфері житлового законодавства

Очікуються зміни у сфері житлового законодавства

26 грудня 2012 у Верховній Раді був прийнятий урядовий проект закону про зміни в житловому законодавстві. Новий проект передбачає, що зміняться умови оформлення нерухомості житлового виду у власність. Крім того, швидше за все, будуть впорядковані процеси передачі нерухомості у власність, буде змінено порядок передачі нерухомості у спадок. Наприклад, деякі зміни торкнуться правил оформлення реєстраційних номерів на нерухомість, так вони будуть присвоюватися як окремих стадіях і спорудам, так і прибудов. Крім усього іншого порядок оформлення земельних ділянок також підлягає змінам.

Не дивлячись на те, що умови придбання нерухомості поміняються, більшість фахівців зводяться до одного думку: купівля квартир в новобудовах не буде знижений, особливо це стосується найпопулярніших районів на Україні. Найбільш популярним з усіх міст сьогодні є Ірпінь. Пояснення цьому цілком просте, місто Ірпінь продаж квартир в якому здійснюється вже протягом тривалого часу, став відомий завдяки своєму місцю розташування і це, швидше за все, найголовніший чинник підвищеного тут попиту на нерухомість. Справа в тому, що Ірпінь зручно розташувався всього в 10ти хвилинах їзди від забрудненого Києва. У минулому році були закінчені роботи з прокладання нової дороги, були пущені маршрути автобусів «Київ-Ірпінь» і це розвіяло всі сумніви місцевих жителів. В Ірпені на даний момент проводиться дуже багато ремонтів та будівництво нових житлових будинків. Особливо після останніх зимових буревії активно проводиться ремонт дахів. Для заміни дахового покриття жителі найчастійше користуються продукцією фірми ТзОВ "ДАХ-ІФ", В асортименті даної компанії ви зможете знайти http://dah-if.com.ua/ – продукцію від провідних європейських брендів, перевірених роками.

У цілому, на території Ірпеня розташувалися багатоквартирні будинки економ-класу, переважно багатоповерхові будови відсутні, це робить вартість за один квадратний метр в такому будинку досить низьку, стійкість будівель висока, в розташування кімнат у кожній квартирі тільки поліпшеного планування.

Крім усього іншого, одним з головних переваг Ірпеня вважається зручне розташування предметів інфраструктури і власне розвинена інфраструктура. Тут багато магазинів, є лікарні, як для дітей, так і для дорослого населення. Для підростаючого покоління було збудовано більше десяти шкіл і дитячих садів. Для гостей міста і самих жителів функціонують кілька будинків відпочинку і санаторіїв. Деякі проживають в Ірпені знаходять тут роботу неподалік від дому. Навколишнє обстановка є однією з найбільш екологічно чистих на Україну.

Отже, на думку експертів, подібні пріоритетні міста будуть набувати нових жителів, не дивлячись на численні зміни або поправки в законі. Попит на житло буде залишатися на рівні 2012 року, принаймні, в першій декаді року 2013го.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!