Цікаво знати

Перспективи інвестицій в італійський ринок нерухомості

Ринок нерухомості Італії сформувався досить давно, що безпосередньо відбивається на його стабільності та передбачуваності. Даний фактор обумовлює традиційно високий відсоток бажаючих інвестувати в нерухомість цієї країни, причому уряд на законодавчому рівні стимулює дані процеси, надаючи можливість придбання об'єктів нерухомості нерезидентам.

Здійснення операцій купівлі-продажу бажано здійснювати в супроводі найнятого юриста, в обов'язки якого входить забезпечення дотримання законності реалізованих операцій. Вартість послуг такого фахівця не є фіксованою, а прив'язана до загальної суми угоди і, як правило, складає до 0.7% від вартості нерухомості.

Всупереч великій кількості розхожих думок, покупка квартири в італії обійдеться не дорожче, ніжили покупка квартири в російській столиці, при цьому за господарем зберігається можливість здавати об'єкт в оренду.

Вся процедура покупки житла в Італії не займає більше двох місяців і складається з декількох базових етапів, які припускають: безпосередній вибір об'єкта нерухомості, внесення завдатку, якщо такий передбачається, пошук юриста та здійснення перевірки об'єкта, оформлення передачі прав власності, переклад грошової суми реалізатору і оплата встановлених зборів і послуг юриста, здійснення обміну договорами, а також подальша реєстрація нового власника в кадастрі.

Подальше утримання придбаної нерухомості є, мабуть, найбільш приємним аспектом для бажаючих інвестувати в дану сферу, оскільки щорічний податок на італійську нерухомість досить прийнятний. При цьому не слід вважати, що власникам нерухомості в Італії буде дано право необмеженого перебування на території країни.

У теж час нерезиденти мають можливість отримати іпотечний кредит, але лише у випадку, якщо загальна вартість об'єкта нерухомості не перевищує цінову планку в 700 000 євро. Також розмір платежів за іпотечним кредитом не повинен бути вище 30% від загальних доходів позичальника. У ході покупки банк-кредитор надає інспектора, в обов'язки якого входить оцінити вартість квартир у італії, на які передбачається оформлення кредиту. Сама послуга не є безкоштовною, і оплатити її доведеться грошовими коштами потенційного покупця.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.