Цікаво знати

Планування сім’ї і християнство. Чи сумісні ці поняття?

Давайте подумаємо, у чому воля Бога щодо наших сімей?

Коли Господь створив і благословив першу пару, Він благословив їх особливими словами: «Плодіться і розмножуйтеся, і наповнюйте землю» (Буття 1:28).

Жінка мала прекрасне здоров’я і могла виконати функцію дітонародження багато разів. Божий план по відношенню до розмноження людського роду від початку був дещо інший, ніж ми спостерігаємо сьогодні. Жіночий організм був пристосований ритмічно виконувати свою функцію дітонародження. Жінка була здатна завагітніти тільки після закінчення періоду годування дитини. Ця здатність зберігалася досить довго.

Згідно з історичними повідомленнями, матері-юдейки вигодовували грудьми своїх дітей протягом трьох років. Читаючи біблійні історії, ми бачимо, що в родині майже ніколи не було двох немовлят на руках у однієї матері (крім народження близнюків). Розрив у віці дітей був не менш чотирьох років. Таке становище не вимагало серйозної уваги до питань планування сім’ї. В плануванні вам може допомогти клиника IPF, яка є сучасною високотехнологічню медичною установою, що відповідає найвищим стандартам приватної медицини. 

Але зі збільшенням гріха тіло людини слабшало, і, із століття в століття, проникали все більш глибокі порушення в системах жіночого і чоловічого організмів, які призвели до серйозних змін функцій обох систем. Життя людини стало зменшуватися, вона  втратила первозданну зовнішню красу Ланцюжок потягнувся і своїми ланками зачепив і функцію дітонародження. Порушення функції може відбуватися з багатьох причин, зокрема через патологію матки. БІльше про дану інформацію ви можете прочитати на http://ipf.kiev.ua/lechenie-patologii-sheyki-matki – інтернет-сторінці клініки IPF.

В останні роки матері в 70% випадків не мають грудного молока в достатній кількості для вигодовування малюка, гормональна перебудова проходить набагато швидше, здатність знову завагітніти настає буквально після пологів. Ця незапланована вагітність сприяє народженню ослабленої, кволої дитини, яка своїми частими захворюваннями призводить матір до стресового стану і постійне недосипання. І знову повторюється все спочатку: вагітність, народження слабкої дитини, штучне вигодовування і т.д.

Але Господь ніколи не доручав людині плодити слабких, нещасних дітей, які не отримують достатньо ласки, любові та уваги через відсутність часу у батьків, обтяжених великою родиною.

Враховуючи особливості останнього часу, Дух Святий спонукав християнську письменницю Олену Уайт написати такі слова: «Батьки мають право думати про збільшення своєї сім’ї тільки в тому випадку, якщо впевнені, що їх діти зможуть отримати хороший догляд і виховання. Якщо дитина з року в рік перебуває під опікою матері, то це є кричущою несправедливістю по відношенню до неї. Це применшує і часто руйнує загальну радість і примножує нещастя в сім’ї. Це позбавляє дітей турботи, правильного виховання і щастя, яке батьки, які усвідомлюють свій обов’язок, повинні давати їм »(« Християнський дім »).

Отже, батьки, думаючи про збільшення сім’ї, повинні подумати і про наявність відповідних умов, щоб ім’я Боже не безчестять невихованими дітьми і нещасними сім’ями. При плануванні сім’ї необхідно знати деякі настанови в цьому напрямку:

1. Аборт – неприйнятний спосіб припинення вагітності, тому є порушенням шостої заповіді «Не вбивай». Аборт як хірургічне втручання з метою порятунку життя за показаннями лікарів сприймається як порятунок життя, і в таких випадках рішення приймають обидва батьки, покладаючись на Бога і на свою віру і совість. Але переривання вагітності в цілях планування сім’ї неприпустимо і є вбивством.

2. Про контрацепцію. Перша історія, записана в Біблії про застосовані методи контрацепції шляхом переривання статевого акту, описана в книзі Буття, 38 главі. Деякі, читаючи цю історію, роблять висновок, що Бог не допускає можливості запобігання в сімейному житті, і людина, що вживає методи контрацепції, буде покараний, як і Онан. Цей випадок недарма записаний в Біблії як приклад використання жінки для задоволення своїх сексуальних потреб, але тільки без наслідків. Для Онана цей акт не повинен був закінчитися вагітністю Тамари, яка дуже хотіла мати дитину і не мала на увазі, що чоловік буде охоронятися, щоб не дати їй можливості завагітніти. Бог не схвалив такі наміри і послав Своє покарання.

Сама по собі контрацепція не є гріхом, але Господь не хоче, щоб у сім’ях були відносини, які засновані на похоті. Бажання зберегти здоров’я дружини, мати стільки дітей, скільки зможуть виховати – істинних і вірних християн і слухняних громадян, похвально для чоловіка, для люблячого чоловіка. Але чоловік не повинен покладати цю ношу тільки на тендітні плечі дружини, мовляв, розбирайся, як знаєш, а я свою справу зробив. Любов не дозволить страждати і турбуватися тільки одній половині. Найкраще – це сімейна рада та рада фахівця з питань планування.

У вирішенні питань щодо планування сім’ї потрібно бути чесними перед Богом і один одним. Відкрита розмова, ніжна турбота, уважне ставлення один до одного набагато полегшать розуміння чоловіка і дружини, відкриють нові глибокі почуття і повернуть радість, як фізичної, так і духовної близькості, які пов’язані між собою Самим Творцем.

Лідія НЕЙКУРС

Голос Сокальщини на GoogleNews