Цікаво знати

Право на компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – що потрібно знати

У цьому році роботодавці можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Урядом України виділено кошти з резервного фонду державного бюджету фінансування для надання компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО.

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО.

Для отримання компенсації витрат роботодавець подає до міського, районного, міськрайонного центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості заяву про компенсацію витрат в електронній формі – через Єдиний державний вебпортал електронних послуг (Портал Дія) або в паперовій формі особисто чи на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості.

З детальною інформацією про порядок компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО можна ознайомитись у презентації:

 Право на компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Голос Сокальщини на GoogleNews