Головна / Цікаво знати / Правильний догляд за імплантами
догляд за імплантами

Правильний догляд за імплантами

Як дотримуватися гігієни порожнини рота після імплантації зубів? Як уникнути ускладнень і максимально продовжити термін служби конструкції?

З цими питаннями ми звернулися до провідних експертів в області естетичного безметалове протезування зубів, протезування на імплантатах стоматологічної клініки в Києві Кью Клінік.

У вирішенні цього питання важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря-стоматолога. Необхідно пам’ятати, що, саме, на ділянках, де стоять протези, ризик захворювання на пародонтоз вище, ніж там, де стоять власні зуби.

1. Здійснюємо правильне і регулярне чищення.

При знімних протезах, імпланти чистять окремо. Для цього проводять чистку зубною щіткою вертикальними і круговими рухами два рази в день. Можна використовувати спеціальні волоті або зубну нитку. Особливо ретельно піддаються обробці місця з’єднання вироби з незнімним протезом.

Чистку міжзубних просторів можна виробляти іригатора – струмінь під тиском добре видаляє залишки дрібної їжі. Крім того, здійснюється масаж ясен, покращуючи кровообіг.

2.Імпланти, як і власні зуби, потрібно полоскати звичайною водою або використовувати спеціальні рідини, що продаються в аптеках.

3. Для перевірки наявності патологій і запалення ясен, для визначення стану конструкції необхідно 2 рази на рік відвідувати стоматолога з метою профілактики.

У перші тижні, після установки імпланта, необхідний особливий ретельний догляд. За цей час конструкція повинна прижитися в порожнині рота.

 • Рекомендовано приймати м’яку їжу, багату вітамінами.
 • Обмежити до мінімуму прийом твердої їжі (або перетирати до стану пюре).
 • Жувати на протилежному боці, щоб уникнути перевантаження імпланту протягом 3-х днів.
 • Не зачіпати імплант щіткою.
 • За рекомендацією лікаря полоскати рот антисептичними розчинами або застосовувати спеціальні ванночки для рота.

Особливо ретельно доглядати за конструкціями потрібно людям, які мають певні захворювання, у яких імпланти приживатися будуть довше.

До груп ризику належать:

 1. Ослаблений імунітет.
 2. Алергія.
 3. Цукровий діабет.
 4. Наркоманія.
 5. Алкоголізм.
 6. Куріння.
 7. Сильний стрес.
 8. СНІД.

Термін служби імплантів залежить не тільки від об’єктивних факторів (якість матеріалу, професіоналізм фахівця), а й від суб’єктивних, залежать від пацієнта (дотримання гігієни, своєчасне відвідування лікаря, наявність шкідливих звичок).

Правильна організація догляду за імплантами зубів – гарантія їх тривалого використання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!