Цікаво знати

Пивоварня Braumeister – фаворит на ринку профільного обладнання

Серед досить широкого асортименту пивоварного обладнання на спеціалізованому ринку Німеччини виділяється домашня пивоварня Braumeister. Це пояснюється цілою низкою чинників.

Незважаючи на те, що всі пивоварні комплекси німецького виробництва можна охарактеризувати трьома словами – якість, довговічність, функціональність, обладнання пивоварня Braumeister здобула в німецькому суспільстві особливу повагу. Агрегат згаданого бренду являє собою повністю автоматизоване обладнання, яке вимагає мінімальну участь оператора. Це дозволяє виключити або звести до мінімуму помилки, пов’язані з людським фактором. У підсумку виходить «правильне» пиво. А для німців це дуже важливо.
«Закон про чистоту»: в продаж йде тільки якісний продукт

У Німеччині ніколи не було «сухого закону», на відміну від Америки чи СРСР. Тому до алкогольної продукції тут особливе ставлення. Ні строгих правил утримання спиртового відсотка в напоях, діяльність пабів не контролюється на державному рівні. Продавати пиво свого виробництва може будь-який громадянин. Немає необхідності отримувати ліцензію, сертифікувати виробництво, наймати дипломованого технолога. Тому особливо важливо тим закладам, хто планує реалізовувати пиво через роздрібну мережу, мати таке обладнання, яке буде працювати самостійно, ефективно і дуже якісно. І ось тут на передній план виступає пивоварня Braumeister, яка все робить сама, досить змішати інгредієнти в потрібних пропорціях.

Компактна установка поміщається в підсобному приміщенні, на кухні, під стійкою бару в пабі. Для її обслуговування немає необхідності наймати додатковий персонал. Досить додати в меню закладу сосиски з тушкованою капустою, сирну нарізку, копчені ковбаски, і від відвідувачів не буде відбою. Який німець відмовиться після робочого дня в затишній обстановці пропустити келих домашнього пива ?!

Ну а чому все-таки пивоварня Braumeister? Німецькі ресторатори величезне значення надають технічним оснащенням свого закладу. Саме тому вони купують краще пивоварне обладнання, яке може тільки з чотирьох інгредієнтів – хмелю, солоду, дріжджів і води, що допускаються Законом про чистоту в пивоварінні, приготувати бурштиновий напій найвищої якості. Пивоварня Braumeister із завданням відмінно справляється. Тому і купують саме це обладнання, яке вже не перший рік входить в рейтинг кращих міні-пивоварень по всьому світу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.