Цікаво знати

Робоча віза в Польщу на півроку

Що потрібно для отримання робочої візи в Польщу?

Багато українців прагнуть заробити за кордоном. Не всі хочуть відправитися на тривалий термін, так як незрозуміло чи сподобається нова обстановка і умови праці в Польщі. Щоб отримати можливість перевірити свою готовність поїхати на тривалий час в Європу, оформляється робоча віза в Польщу на півроку. Такий дозвіл отримати нелегко, тому варто заздалегідь дізнатися, які документи необхідні для оформлення, і куди звертатися за допомогою.

Перелік документів

Для отримання візи будь-якої категорії необхідно зібрати пакет документів. Крім особистих паперів, що засвідчують особу і показують посольству, що заявнику можна довіряти, потрібно оформити і інші дані:

• Анкета. Заповнення цього документа грає важливу роль, так як всі неточності і помилки при заповненні продовжать терміни розгляду заявки. Складання анкети фахівцями спрощує завдання.
• Головним документом, на підставі якого буде видано робоче запрошення, є запрошення від роботодавця. Якщо запрошення складено правильно, то це підвищує можливість отримання дозволу. У зв’язку з тим, що існує підробка запрошень компаніями в Польщі, цей документ ретельно перевіряється працівниками посольства.
• Медична страховка є обов’язковою, якщо українець їде в іншу державу на термін більше 180 днів. Можна замовити страховку в страховій компанії або у візовому центрі.

Отримання дозволу на поїздку в трудових цілях – завдання для професіоналів, які зможуть зробити все швидко.

До кого звернутися за отриманням візи D?

Якщо немає часу на оформлення документів, але потрібно займатися паперами, щоб отримати місце в польській компанії на термін до півроку, то кращим рішенням буде звернення до візового центру «Віза легко».

Досвідчені фахівці займуться супроводом клієнта. Потрібно оплатити послуги кваліфікованих працівників візового центру і сервісний збір. В оплату послуг входять:
• Страховка від роботодавця.
• Оформлення запрошення від польської компанії.
• Заповнення анкети та підготовка пакету документів для оформлення дозволу на роботу.

Клієнтові потрібно прибути в компанію «Віза легко», щоб укласти договір. Розгляд заявки здійснюється в період 6 днів. Якщо візова історія і зібраний пакет документів не викличе складнощів в посольстві, то паспорт з позначкою про можливість ведення трудової діяльності буде на руках у клієнта.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.