Цікаво знати

Розпочалась робота постійних депутатських комісій Сокальської районної ради

В рамках підготовки до 37 сесії Сокальської районної ради, яка має відбутися 28 березня, розпочали роботу постійні депутатські комісії.

Зокрема 20 березня, пройшло засідання двох комісії: з питань  охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку.

В роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Микола Пасько, керуюча справами Сокальської райради Любов Ребрина, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед, керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації.

На засіданнях присутні обговорили більшість питань, які виносяться на розгляд 37 сесії райради та висловили свої пропозиції щодо запропонованих проектів рішень.

З низкою районних програм, які стосуються соціального захисту населення, присутніх ознайомив начальник управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський. Начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова доповіла про виконання районного бюджету Сокальського району за 2018 рік, а також розповіла, яку фінансову допомогу планується надати основним галузям Сокальщини у рамках питання «Внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік».

Розпочалась робота постійних депутатських комісій      Розпочалась робота постійних депутатських комісій

Завідуюча Сокальським методкабінетом Галина Гібляк та методист Євген Матвіїв інформували депутатів про освітні програми, що стосуються патріотичного виховання школярів та роботи з обдарованою молоддю. Начальник відділу освіти Роман Монастирський доповів по питаннях «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Сокальського району» та про «Програму підтримки та розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2019 рік».

Головний спеціаліст відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської райдержадміністрації Уляна Осміловська ознайомила із районними програмами в галузі культури.

Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати відповідні профільні питання порядку денного чергової 37-ї сесії. Також присутні розглянули листи, які надійшли на розгляд комісій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.