Цікаво знати

Спецодяг в Україні: як вибрати робочі рукавички?

Статистика неодноразово доводила, що велика частина травм відбувається саме на руки. Хоча, половину всіх травм можна уникнути, якщо купити робочу спецодяг в Україні, а саме рукавички. Необхідно відзначити, що захист рук – це не примха, а вимога до роботодавців, які повинні подбати про те, щоб захисна робочий спецодяг Спецпром була у кожного співробітника. Також потрібно купити робоче взуття в Україні, яка дозволяє уникати багатьох неприємностей, особливо при роботі з вантажем або під час ожеледі. Але, щоб спецодяг в Україні радувала своєю ефективність, потрібно зробити правильний вибір, з огляду на ряд критеріїв.

Різновиди рукавичок для робітників

Хоча спец одяг в Києві і захисна взуття для робітників представлені в неймовірному асортименті, не існує універсального рішення. Справа в тому, що всі компанії мають унікальні згубні фактори, залежно від яких і підбирається певний тип рукавичок та іншої спецодягу. Залежно від напрямку захисту, можна виділити кілька основних груп.

Для захисту від механічних впливів

Подібна робочий одяг в Києві виготовлена ​​з матеріалів, які надійно захищають від розриву, стирання, порізів і проколів. Під час виробництва застосовуються такі матеріали, як качка, шкіра і спилок, а також деякі синтетичні матеріали, такі як поліуретан, латекс, нейлон і ПВХ. Для підвищення рівня захисту та розширення сфери застосування, виробники досить часто комбінують різні матеріали.

Наприклад, хорошим варіантом є рукавички, виготовлені з бавовняної основи, а робоча поверхня посилюється за допомогою щільного спилка. Вони зможуть надійно захистити від проколів і порізів при роботі з різними твердими поверхнями.

Для захисту від низької температури

У цій групі особливо актуальними є рукавички з утепленням, які призначені для захисту рук від обмороження при контакті з холодними поверхнями, а також стануть прекрасним рішенням для роботи на вулиці. При виготовленні використовуються стійкі до морозу матеріали. Для утеплювача використовують натуральну шерсть, штучне хутро та натуральні матеріали.

Для захисту від електричного струму

Особливо актуальними будуть такі рукавички, якщо робота пов’язана з електрикою – ідеально вибирати рукавички саме з цієї групи. Для їх виробництва використовують матеріали, які не проводять електрику – латекс і гуму. При роботі з електрикою, важливо купити спецвзуття в Україні, яка також виключає проходження електрики – це підвищує рівень безпеки під час роботи. Деякі моделі рукавичок підходять навіть для роботи з електрикою до 1000В.

Для захисту від хімічних речовин

Подібна спецодяг стане прекрасним рішенням для захисту від різних розчинів, які мають кислоту і луг в різної концентрації, а також оберігають від різного роду масел, розчинників, фарби і лаків. При виготовленні використовують різні матеріали: латекс, неопрен, нітрит-каучуку і т.д.

Незалежно від того, якого типу вам потрібні рукавички, ви завжди їх зможете придбати в інтернет-магазині СПЕЦПРОМ-КР. У нас ви зможете купити робоче взуття Specprom в інтернет-магазині, спецодяг різного напрямку, засоби індивідуального захисту і т.д. Тільки якісний товар, який має сертифікати якості з доставкою по всій Україні.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.