Цікаво знати

Станьте помітними у темряві – збережіть своє життя!

З початком осінньо-зимового періоду світловий день стає дедалі коротшим, тому всім учасникам дорожнього руху потрібно пам'ятати про рух в умовах недостатньої видимості.

Особливо це стосується пішоходів, яких при увімкненому ближньому світлі фар водій бачить до 100 метрів, а якщо це діти, то і ще менше. Тож нагадуємо, що на одязі в темну пору доби важливо носити світловідбивні елементи (флатери), які яскраво світяться в світлі фар автомобіля та призначені для підвищення видимості пішоходів, дитячих колясок та велосипедистів. Видимість пішохода зі світловідбивним флатером на одязі збільшується до 400 метрів, що дає змогу водієві заздалегідь помітити пішохода.

Нагадуємо дорослим, що, згідно з вимогами пункту 4,4 Правил дорожнього руху України, «У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертаючі елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху».

Державтоінспекція звертається до всіх учасників дорожнього руху: пам'ятайте – ваша дисциплінованість, дотримання вимог Правил та така річ як світлоповертаючі елементи на одязі в рази зменшують ризик потрапити в ДТП. Приділяйте більше уваги своїм дітям, постійно нагадуйте їм про правила поведінки на дорозі.

Олег КОЛІНЦЬО, інспектор АТІ ВДАІ Сокальського р-ну ГУ МВСУ у Львівській обл.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.