Цікаво знати

Сучасна стоматологія у Львові

Сьогодення змінює правила гри в усіх сферах, що стосуються життєдіяльності людини. Не є виключенням і стоматологія. Сучасне обладнання, високоякісні матеріали, вдосконалені методи лікування різнобічних захворювань зубів та ротової порожнини, фаховість та привітність персоналу – це те, на що в першу чергу звертають увагу люди, вибираючи для себе і членів своєї родини ту чи іншу стоматологічну установу. Важливим моментом при цьому є надання медичним закладом повного спектру стоматологічних послуг, включаючи лікування та протезування зубів, ортодонтію та відбілювання, обстеження та рекомендації щодо підбору особистих засобів гігієни – зубної щітки, пасти, нитки для зубів, тощо.

Обираємо стоматологію у Львові

Практично немає таких людей, яких би оминули проблеми із зубами. Коли це трапляється вперше, постає питання пошуку стоматолога. Оскільки нікому не хочеться довіряти здоров’я своїх зубів першому ліпшому дантисту, кожен намагається якомога ретельніше підійти до непростого вибору. А непростий він тому, що у Львові функціонує велика кількість стоматологічних клінік і приватних кабінетів. В багатьох із них дійсно працюють досвідчені фахівці, про що говорять відгуки вдячних пацієнтів.

Однією з найкращих у місті заслужено вважається стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко. Розташована стоматологія на вул. Шота Руставелі 32/1. Заклад існує близько 20 років та надає повний спектр послуг, як дорослим, так і дітям. Бездоганна репутація клініки, професіоналізм та постійне вдосконалення кваліфікації її працівників, новітнє обладнання, інноваційні підручні матеріали та інструменти, власні запатентовані методики, застосування лазерної апаратури, комфортні умови для пацієнтів та багато інших важливих чинників сприяють тому, що бажаючих отримати якісне лікування саме в цій клініці щороку збільшується. Вражає і той факт, що тут лікується вже 3 покоління сімей, серед яких є пацієнти з 10 країн світу.

Керує стоматологічною клінікою чудова жінка і професіонал з великої літери, доктор медичних наук, професор Ельвіра Безвушко. Регалій у послужному списку головного лікаря стільки, що їх годі перераховувати. А її безцінний практичний досвід у дитячій стоматології посприяв тому, що до закладу на лікування скеровують дітей з інших стоматологічних клінік Львова та області.

Лазерна стоматологія у Львові

Ефективність та безпечність лікування медичним лазером майже усіх захворювань зубів та ясен доведена на практиці і не підлягає сумніву. Стоматологічні клініки Львова використовують різні види лазерних апаратів, які призначені для процедур на м’яких і твердих тканинах порожнини рота.

Клініка Ельвіри Безвушко використовує у роботі діодний лазер з довжиною хвилі 635 і 980 нм. Це прилад останнього покоління і поки що він єдиний в Україні. Переваги лікування діодним лазером полягають в його основних принципах дії, а саме:

  • в знищенні мікрофлори та стерилізації будь-яких інфікованих ділянок;
  • у знятті больового порогу та запальних процесів;
  • в повній відсутності крові при хірургічному втручанні.

Безперечною перевагою лазерного лікування також є тривалість стоматологічних процедур, яка коливається від 5 до 40 хвилин в залежності від розміру ушкодженої ділянки та наявної патології у конкретного пацієнта.

Стоматологія Львів: ціни

Вартість стоматологічних послуг у Львові в різних медичних установах та кабінетах вирізняється в залежності від їх репутації, місця розташування, фаховості стоматологів, наявного обладнання та інших чинників. Не дивлячись на те, що стоматологічна клініка під керівництвом Ельвіри Безвушко користується неабиякою популярністю серед населення та гостей міста, ціни на послуги в ній помірні та доступні широкому загалу.

Якщо первинна консультація фахівців є платною, то профілактичний огляд пацієнтів закладу проводиться безкоштовно. Більш детальну інформацію щодо вартості різних стоматологічних послуг можна отримати на сайті клініки.

Звертаючись до згуртованої команди професіоналів стоматології на Шота Руставелі, ви можете бути впевненими, що ваші зуби опиняться в надійних руках, а лікування не буде здаватися таким страшним, як раніше.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.