Цікаво знати

ТОП-5 міжкімнатних дверей, які цікаво виглядатимуть в інтер’єрі

Серед великого асортименту міжкімнатних полотен перше місце по праву займають білі двері. Це незмінна класика й оптимальний варіант для більшості кімнат. Такі двері завжди гарно виглядають та гармонійно вписуються у будь-який інтер’єр. Білий колір може відокремити прохід у кімнату або, навпаки, зробити його непомітним. Такий варіант часто використовують для візуального збільшення приміщення.

Білі двері від відомих виробників мають переваги, що не властиві полотнам інших відтінків.

  • Універсальність. Світле забарвлення влучно поєднується з різними тонами. Яким би кольором не була кімната, білі двері завжди доречно доповнюють стиль. Окрім цього, їх можна встановлювати у різних приміщеннях: на кухні, у спальні чи вітальні, в дитячій або ігровій кімнаті.
  • Практичність. На світлому тлі не так помітний пил, плями від води та миючих засобів.
  • Легкість сприйняття. Білі міжкімнатні двері не перевантажують простір. Натомість створюють відчуття гармонії та затишку.

Розсувні двері – реальна економія простору

Цікавим рішенням є встановлення розсувних конструкцій. Особливо це актуально для невеликих приміщень, в яких значення має кожен сантиметр. За допомогою дверей можна відокремити простір, а також поділити кімнату на окремі зони.

До переваг розсувних полотен відносять:

  • компактність;
  • ергономічність;
  • оригінальність дизайнерського рішення;
  • простоту експлуатації.

Стильні розсувні двері – практична ідея для облаштування просторих та малогабаритних кімнат. Дизайн полотна може бути різноманітним, в чому можна упевнитись, якщо завітати на сайт магазину Стардизайн. Тут є варіанти для зонування простору, скляні та фактурні моделі.

Особливий інтерес викликають двері-гармошка, які схожі за принципом дії на розсувні конструкції. Відмінність полягає у складанні полотна, що візуально нагадує гармонь. Сучасні моделі не обмежені у кольорі чи матеріалі, з якого вони створені. Існує велика кількість полотен, в тому числі з декоративними вставками зі скла. Для кімнат використовують конструкції з дерева, МДФ та пластику. Кількість складових елементів може бути від двох до десяти в залежності від побажань замовника.

Розсувні полотна приваблюють ціною. А монтаж дверей не займає більш як дві години. Якщо замість щільного полотна обрати тканину, двері-гармошку можна використати як ширму.

Двостворчаті міжкімнатні двері

Дизайнерські рішення не обмежуються створенням міжкімнатних дверей у вигляді одинарних полотен. Популярність набирають конструкції, що складаються з двох частин. Такий варіант є важливою складовою при оформленні приміщення з метою створення неповторного стилю. Цьому сприяє великий вибір моделей, починаючи від класичних дубових дверей, закінчуючи конструкціями з декоративними вставками.

Найчастіше двустворчаті двері встановлюють у вітальню. Оскільки це центральний елемент кімнати, до дизайну висуваються певні вимоги.

  • Двері повинні доповнювати інтер’єр, органічно вписуючись у загальний стиль приміщення.
  • Конструкція має бути зручною та зрозумілою. Якщо відкривається лише одна половинка, двері мають містити відповідну планку вертикально полотну.
  • Використання темного масиву недоречно для невеликого приміщення. Натомість встановлення дверей з цільної деревини яскраво виглядає у просторій вітальні.

Для прихильників таємниць дизайнери пропонують встановити приховані двері. Це справжній простір для фантазій, оскільки не існує обмежень у локалізації полотен. Конструкції можуть нагадувати двері шафи для речей або бути складовою частиною стіни. Трендом останніх років є декорування стін шпалерами, які по факту виявляються дверима.

Приховані перегородки цікаві не лише дорослим. З їх допомогою можна облаштувати дитячий простір, створивши таємний хід до ігрової кімнати. Такий варіант актуальний для тих, хто не бажає акцентувати увагу на підсобних приміщеннях або нішах під сходами. Також цікаво виглядають двері суміжних кімнат в один тон з покриттям стін.

Для пошуку альтернативного варіанту варто розглядати майданчик з великим вибором товарів, наприклад, інтернет-магазин дверей Стардизайн. Лише в такому випадку легко визначитись з конструкцією міжкімнатних дверей.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.