Цікаво знати

Устаткування для піцерії: стіл для піци в Києві і професійні посудомийні машини в Києві

Піца є одним з найбільш швидких, доступних і неймовірно смачних страв. Тому багатьох початківців бізнесменів особливо цікавить відкриття власної піцерії. Щоб відкрити такий заклад, і при цьому зацікавити клієнтів, потрібно знайти не тільки хороших кухарів, а й підібрати якісне ресторанне обладнання.

В першу чергу, потрібно подумати про агрегатах для теплової обробки, холодильну техніку, технологічне обладнання (наприклад, стіл для піци korinf-group.com), пристрої для миття посуду. Вся техніка повинна бути підібрана відповідно до типу піцерії, фінансовими можливостями і архітектурою самого приміщення. Розглянемо більш детально особливості оснащення для цього виду закладів.

На що звернути увагу під час вибору?

Процес приготування піци неможливо уявити без кількох категорій обладнання, що включають спеціальні печі, виробничі посудомийні машини, прилади для нарізки овочів, холодильні шафи і т.д. Така техніка представлена ​​в широкому розмаїтті.

У магазинах представлені конструкції певних видів, які виготовляються виробниками різних країн. Щоб зорієнтуватися у всій різноманітності, потрібно мати відповідні знання. Якщо у вас виникають труднощі з підбором професійної посудомийної машини і іншої техніки, варто звернутися за допомогою до досвідчених консультантів. Наприклад, можна порадитися з кваліфікованим фахівцям з компанії Коринф.

Вони допоможуть підібрати оптимальні моделі для вже наявної виробничої площі з встановленими комунікаціями і архітектурними конструкціями. Під час вибору столу для піци та іншого оснащення для піцерії, консультанти також будуть враховувати планований потік відвідувачів і вбрання меню.

Холодильне обладнання для піци

Крім універсальної посудомийної машини для кафе, в такому вигляді закладів необхідна техніка для охолодження і заморозки продуктів. Оснащення забезпечить довгострокове зберігання продуктів і страв в правильних умовах. Основними агрегатами з цієї категорії є:

  • холодильний стіл для піци;
  • холодильна шафа;
  • камери шокової заморозки.

Крім цього, ви піцерії знадобиться холодильна вітрина, призначена для демонстрації продукції.

Технологічне обладнання

Для ефективного функціонування закладу недостатньо купити стіл для піци і піч. Щоб процес приготування відповідав усім правилам, необхідно придбати цілий комплекс пристроїв для перемішування, нарізки, обробки тестової маси і миття посуду. Сюди входять овочерізки, промислові посудомийні машини Korinf, прес для піци, тістоміси та ін.

Техніка для теплової обробки

Найбільш важливою стадією приготування піци є її випікання. Тому в такому закладі обов’язково повинні бути спеціальні печі. Існує кілька різновидів таких агрегатів: дров’яні печі, газові та електричні печі, а також спеціалізовані подові печі.

Де і як замовити обладнання для піцерії?

Якщо ви збираєтеся відкрити піцерію, і вам потрібно комплексне оснащення (в тому числі столи для піци в Києві), варто ознайомитися з каталогом оснащення від компанії Коринф. Тут представлені тільки найкращі моделі від провідних виробників різної цінової категорії.

Фахівці допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант оснащення для вашої піцерії. У каталозі ви знайдете все, починаючи з професійної печі, і закінчуючи професійним посудомийними машинами в Києві. Просто зв’яжіться з менеджерами будь-яким зручним способом для отримання дозволу замовлення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.