Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Ваш город: вирощуємо базилік

Власноруч вирощений базилік значно відрізняється своїм ароматом від того, що продається в супермаркетах і звичайних магазинах. володіючи всіма необхідними знаннями з культивування цієї рослини, нескладно буде збирати гідний урожай і радувати близьких шикарними стравами з цією пряністю. Власне, після прочитання даного матеріалу ви будете цілком готові до бажаного заняттю.

Основні характеристики культури

Цьому однорічного рослині не перешкода будь-які умови вирощування, аж до кімнатних. Головна вимога для якісної гарантованої схожості – дотримання температурного режиму в межах 23-25 ​​градусів Цельсія. При більш низьких температурах рослини утворюються слабкі і розвиваються повільно.

Посів або саджанці?

Це питання актуальне для тих, хто готовий витрачати час навесні, доглядаючи за молодими паростками. Якщо немає бажання або можливості, ближче до початку червня насіння висівають у відкритий грунт. Щоб вибрати відповідний сорт, досить перейти на agro-market.net/catalog/cat/bazilik.

Посадка насіння

Дотримуйтесь всі нижче перераховане, і проблем з культивацією точно не виникне:

Нехитрі три правила – основа майбутнього врожаю.

Вирощування і відхід

Для якісного розвитку пагонів, стимулятори росту, представлені засобами з високим вмістом азоту, вносять не тільки перед посівом. Надалі, такі маніпуляції необхідні раз в чотири-п’ять тижнів. Серед іншого, вкрай важливо вчасно здійснювати полив підсихаючою грунту, але не допускати застою вологи або банальних переливів.

Що стосується стимулювання розвитку без застосування добрив, то фахівці відзначають ефективність видалення утворюються крихітних квітконосів, тільки-но вони тільки з’являються. Так у кущика, максимальною висотою до 60 сантиметрів, почне формуватися густа «крона» з великою кількістю бічних відгалужень і листя. Активне цвітіння у базиліка настає до кінця липня, а вже у вересні приходить час збору врожаю насіння. Листя гранично просякнута ароматичними маслами в фазі цвітіння, тому якраз в цей період активно збирається зелена маса для сушіння, а також для приготування смачних страв кухонь народів світу.

Exit mobile version