Цікаво знати

Відбулося засідання президії Сокальської районної ради

26 березня відбулося засідання президії Сокальської районної ради. Присутні розглянули порядок денний, який виноситься на розгляд чергової 37 сесії.

Зокрема голова Сокальської районної ради Микола Пасько запропонував розглянути на наступній сесії районної ради кілька районних програм, на які наразі не передбачено фінансування з районного бюджету і тому недоцільно розглядати їх на 37 сесії. Це «Програма підтримки обдарованої учнівської молоді», «Програма підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Перв’ятицької сільської ради на 2019 рік», «Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Сокальському районі, покращення матеріально-технічного забезпечення Сокальського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області на 2019 рік», «Програма підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району на 2019 рік».

Водночас президія підтримала включення таких питань: про зміну та встановлення меж сіл Тудорковичі, Спасів та Войславичі, «Про затвердження Програми підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2019 рік», «Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019–2021 роки», «Про внесення змін до районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту в Сокальському районі на 2019 рік». Окрім того, було рекомендовано включити низку екологічних питань, які стосуються створення ботанічних та зоологічних заказників, дендропарку.

На завершення присутні також розглянули  черговість розгляду питань порядку денного.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, чергова сесія відбудеться 28 березня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.