Цікаво знати

Як організувати переїзд офісу

Деякі люди, які пережили переїзд, кажуть, що він нагадує пожежу за своєю масштабністю та клопітність. Він трапляється не тільки тоді, коли сім’я змінює місце проживання і переїжджає з одного знімною квартири на іншу, або купує житло. Займані приміщення періодично змінюють і компанії. Причому, тут не важливий рід діяльності, величина, кількість співробітників та специфіка роботи. Рано чи пізно у будь-якої фірми виникає необхідність розширення і збільшення площі.

Перевезення офісу – відповідальний захід, який ні в якому разі не повинно бути тривалим. Справа в тому, що робота компанії в цей час неможлива, та й по всьому простоюють. Треба якомога швидше повернутися до звичного режиму і створити таку ж обстановку, яка була раніше. Щоб витратити мінімум часу, потрібно або задіяти всіх співробітників (передбачаючи, що багато хто погодиться з небажанням), або звернутися в спеціалізовану компанію, яка організує і проведе всі сама.

Які питання потрібно врахувати тоді, коли відбувається офісний переїзд

В першу чергу, потрібно подумати, що робити з технікою. У сучасних робочих приміщеннях її досить, і недбало поводитися з нею не можна – є ризик назавжди зламати дорогі гаджети, до того ж, в них може міститися важлива інформація. Тому для комп’ютерної техніки варто виділити окремі упаковки, бажано максимально щільні. Для захисту від подряпин і ударів підійде також стрейч-плівка.

Для швидкого підключення до інтернету і початку роботи потрібно спочатку переконатися, приєднана чи мережу на новому місці. Якщо немає, вирішити це питання до переїзду, інакше робочий процес затягнеться ще на кілька днів, поки все буде проведено, підключено і налаштовано.

Особливо відповідально потрібно поставитися до вибору компанії-перевізника. Добре, якщо вона пропонує послугу комплексного переїзду, тобто, що включає відразу все. Тоді вийде спочатку передбачити найважливіші питання, і не займатися ними самостійно. Головним плюсом співпраці з компанією буде те, що вона все візьме на себе, і додатково оформить страховку на майно, як гарантію того, що в дорозі з ним нічого не трапиться.

Відповідальної компанії краще витратитися на послуги досвідчених перевізників зі своїм транспортом і вантажниками, ніж займатися всім самостійно. Детальніше про комплексне переїзді, розцінки та інші питання можна прочитати тут vivatrans.com.ua.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.