Головна / Цікаво знати / Як вибрати квартиру в новобудові для інвестицій

Як вибрати квартиру в новобудові для інвестицій

Квартири на первинному ринку вибирають не тільки ті люди, які планують згодом використовувати такі в особистих цілях. Великий інтерес вони представляють для інвесторів. Причому незалежно від того, на які інвестиційні терміни ви розраховуєте. Можна скористатися двома типами:

  1. Довгострокова. В даному випадку потрібно купити квартиру, яка підійде для подальшої передачі такої в оренду.
  2. Короткострокова. При цьому інвестор купує житло на ранній стадії будівництва, згодом його оформляє, якщо потрібно – робить ремонт, потім знаходить покупців.

Але слід розібратися в питанні, як потрібно вибирати квартиру, щоб згодом ваші вкладення окупилися максимально швидко.

Головні правила

Всім потенційним інвесторам рекомендується:

  • Повністю відмовитися від особистих переваг. Пам’ятайте, ви купуєте квартиру на продаж або для оренди, а зовсім не для особистого використання. Тому дивіться на підвищений попит, на те, чим в сучасності керуються споживачі при виборі житла;
  • Стежити за ліквідністю. Затребуване житло набагато швидше знайде свого покупця. А ви отримаєте прибуток, яку згодом зможете знову вкладати або використовувати на свій розсуд;
  • Орієнтуватися на максимальну кількість потенційних клієнтів. Якщо на поточний момент покупці знаходяться в економічній кризі, рекомендується вибирати найдоступніші квартири. Це обов’язково повинен бути економ-клас, студія або смарт. Але окрему увагу в даному випадку звертається безпосередньо на правильність оформлення. Проблеми спостерігаються часто, тому обговоріть з будівельною компанією всі питання, що стосуються цього моменту.

Вибрати квартиру в житловому комплексі для інвестиційних цілей досить просто. Однак потрібно враховувати, що скористатися своїм інвестиційним придбанням ви зможете через деякий час. У деяких випадках проходять роки перш, ніж ви оформите житло у власність. Тому потрібно орієнтуватися не тільки на поточну ситуацію на ринку, але і переглядати статистику, вивчати укладення аналітиків щодо ринку нерухомості України, планів і перспектив.

Параметри, на які звертають увагу

Інвесторам потрібно розглядати квартиру в такому порядку:

  • Корпус. Сьогодні більшість будівельних компаній займаються не точкової, а масштабної будівництвом. Тому вам потрібно правильно вибрати корпус. Якщо плануєте продавати житло, то він повинен розташовуватися в середині, для оренди – ближче до проїжджої частини.
  • Поверх. Ідеально, якщо це не перший або останній поверх.
  • Планування місць громадського користування. Наскільки зручно покупцеві буде добиратися до квартири або користуватися сміттєпроводом?
  • Кількість кімнат. Вибирати цей фактор необхідно в залежності від того, на яку категорію споживачів ви згодом планується орієнтувати свій товар. Сімейним мало однієї кімнати, але студентам або відрядження потрібні саме такі варіанти.
  • Планування. Це основний фактор ліквідності. Зверніть увагу на підсобні приміщення, оскільки вони повинні бути досить просторими і комфортними. Цим відрізняються квартири первинного від вторинного ринку.

Якщо є можливість, для інвестиційних цілей краще купувати квартиру з уже готовою обробкою. Так ви зможете мінімізувати не тільки фінансові, а й тимчасові витрати, оскільки відразу після оформлення прав власності вдасться здійснювати з квартирою будь-які дії (продавати або здавати в оренду).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!