Цікаво знати

Здорові і красиві зуби – як вибрати клініку

Кожна людина хоче мати красиві і здорові зуби. Це додає впевненості і гарний настрій. Стоматологічна клініка «Стоматологія від А до Я» здатна вирішити всі існуючі проблеми з зубами, і назавжди зробити посмішку яскравою і такою, що запам’ятовується.

Професійні стоматології, які працюють в клініці, здатні провести лікування різних хвороб і патологій без всяких хворобливих відчуттів. Також, в клініці використовується найсучасніше обладнання, за допомогою якого проводитиметься ефективне лікування.

Одним з послуг, що надаються в клініці «Стоматологія від А до Я» є імплантація зубів. Зубні імплантанти є штучним матеріалів, які за своєю формою схожі на зубний корінь. Крім цього, імплантанти мають ряд значних переваг:

– здатні відновити повноцінну працездатність щелепи;
– висока міцність, завдяки якій здатна витримувати великі навантаження при жувальній процесі;
– надає естетичний вигляд (є великою перевагою в порівнянні з мостовидними конструкціями).

За методом проведення операції, імплантація зубів ділиться на чотири типи:

– одноетапна. При такому типі операції, імплантація проводитися за одну хірургічну процедуру. Перевагами такого методу є швидкість, при якій коронка встановлюється моментально після імплантації імпланта. Також можливість відновлення певної кількості зубів і мала ймовірність прояву різних ускладнень;
– двоетапна. При такому методі, імплантація зуба поділяється на дві операції. В такому випадку, спочатку стоматолог проводить попередній огляд і оцінює повноту подальшої роботи.

Наступним етапом є хірургічне втручання, при якому розрізається ясна і встановлюється сам імплант. Останнім етапом є установка опорного протеза, на який ставиться коронка;
– безпосередня. Даний метод має на увазі установку імпланта відразу після видалення зуба. Такий метод хороший тим, що після операції не виникають ускладнення, а також імплант прослужить довгі роки;
– відстрочена. Така операція проводиться лише в тому випадку, коли стоматолог переконається в тому, що на місці видаленого зуба повноцінно відновилася тверда тканина. Головною перевагою є практично 100-відсоткова приживлюваність імпланта. Також імплант має велику міцність.

Клініка «Стоматологія від А до Я» знаходиться тут в Києві, і готова надати свої послуги кожному відвідувачу. На сайті клініці stomatclinica.com.ua можна знайти всю необхідну інформацію по лікуванню і догляду за зубами. Також клініка має кілька державних сертифікатів за якісну і професійну роботу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.