Цікаво знати

Зміни в умовах отримання допомоги ВПО з травня 2022 року

Постановою Кабінету Міністрів України №457 від 16.04.2022 року “Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України” внесені зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Починаючи з травня 2022 року така допомога надається:

– ВПО, які переміщені з територій територіальних громад, де ведуться бойові дії або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);

– ВПО, які не можуть повернутися до місця проживання у зв’язку зі зруйнуванням чи пошкодженням майна, яке непридатне для проживання та які подали заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Наголошуємо, що внутрішньо переміщеним особам, які повертаються до свого основного місця проживання, такі виплати будуть припинені. Навіть якщо особи залишаються в місцях вимушеного переселення, а їх майно за основним місцем проживання не пошкоджено і населений пункт знаходиться не в зоні бойових дій, виплати для ВПО теж не перераховуватимуться.

Детальніше https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/457-2022-%D0%BF#Text .

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.