Духовне життя

При Сокальсько-Жовківській Єпархії УГКЦ створили хор священиків. Відео

При Сокальсько-Жовківській Єпархії УГКЦ створили хор священиків! У нього входить 16 священнослужителів, серед них і 4 отців Сокальщини: це червоноградські отці Михайло Микита і Василь Палчинський, настоятель храму Святого Духа в смт. Жвирка отець Петро Звір і настоятель храму Архистратига Михаїла в селі Забужжя Йосип Скоробогатий.

Як розповідає для Голосу Сокальщини з посиланням на  Сокаль FM протосинкел Сокальсько-Жовківський отець Володимир Коткевич, хор створили для того, аби використовувати всі методи популяризації християнської пісні, зокрема українських колядок, і різних релігійних традицій. За його словами немає рамок, за якими священики співають лише в церкві, вони йдуть до народу і в ряду зі всіма славлять Христа.

За словами отця, учасники хору час від часу збираються на репетиції, це ще не остаточний варіант складу хору, можливо, ще добиратимуть хористів. Де виступатимуть ще не знають – колектив відкритий, участь братимуть всюди, де запрошуватимуть і матимуть можливість з часом.

Власне, вже відбувся дебютний виступ новоствореного хору на VI фестивалі коляди «З нами Бог», який відбувся у Червонограді. Сам виступ священиків певною родзинкою свята. Послухайте уривок їхнього співу:

https://www.facebook.com/roman.skowron.1/videos/2156904821055751/

На святі священнослужителі зі всіма мали змогу прославляти Христа, в різдвяний час це особливо важливо – запевняють організатори.

 585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.