Духовне життя

У Львові представники усіх християнських конфесій помолилися за дітей, які постраждали від війни

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, у Домі Милосердя святого Миколая, що діє при Центрі Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ, відбулася екуменічна молитва за дітей, чиє життя забрала війна, та тих, хто осиротів та отримав поранення. До молитви долучилися представники усіх християнських конфесій міста.

Як розповів керівник «Центру Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ отець Роман Прокопець, спільна молитва має велику силу, яку сироти відчувають у своєму житті.

«Ми щодня молимося за сиріт, щоби Господь їх благословляв доброю долею, щоб жодна дитина не відчувала самотності у цьому світі. Не раз мали свідчення, що молитва за дитину-сироту була вирішальною. Діти розповідали, що вони відчували, що за них моляться. Формат екуменічної молитви є дуже корисним, бо ми показуємо єдність у тому, що життя дитини є на першому місці», – зазначив отець Роман Прокопець.

Керівник департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко підкреслив, що цього року День захисту дітей в Україні – особливий. «Сьогодні акцентуємо на тих дітках, що постраждали через війну. Її жертвами стає все більше дітей – сотні з них вже загинули, тисячі – поранені, чимало втратили батьків. Тому у День захисту дітей, спільно із представниками усіх християнських конфесій у Львові, молимося за упокій тих, чиє життя забрала війна, та за краще майбутнє для знедолених дітей України», – зазначив він.khrystyianskykh-konfesii-pomolylysia-za-ditei-iaki-postrazhdaly-vid-viiny

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.