Духовне життя

У Львові презентуватимуть книгу Глави УГКЦ

У Львові відбудеться презентація україномовного перекладу книги Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя». Захід відбудеться 31 травня об 11:00 в актовому залі Львівського національного університету ім. І. Франка (вул. Університетська, 1).

Ця книга вперше вийшла у світ в Італії у 2018 році у формі діалогу з о. Паоло Асоланом, професором Папського латеранського університету в Римі.

«Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» – це діалог представника наукового середовища західної культури та Предстоятеля найбільшої Східної католицької Церкви, побудований на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові. Для професора Асолана важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти об’явилися в житті та мученичому свідченні Української Греко-Католицької Церкви, звідси і головне його зацікавлення: якою є її духовна спадщина, історія, а найголовніше – що вона може запропонувати західному секуляризованому світу. Золотою ниткою, що протягається крізь увесь діалог, є питання про правду в добу «постправди».

Автором передмови є кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу (Ватикан), післямову написав Андреа Гальярдуччі, журналіст та ватиканський оглядач.

Переклад на українську мову здійснив Центр італійської мови і культури ЛНУ ім. І. Франка спільно із Секретаріатом Глави УГКЦ в Римі.

Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо».

Голос Сокальщини на GoogleNews