Духовне життя

У Львові відкрили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру Гузару

Пам’ятну дошку встановили на фасаді храму свв. мчч. безсрібників Косми і Дам’яна Українська Греко-Католицька Церква, де охрестили майбутнього Патріарха, коли йому було 4 дні.

До освячення меморіальної таблиці приєдналися представники Клубу греко-католицької інтелігенції, керівництво БФ «Святий Юр», духовенство, монашинство, представники влади усіх рівнів та громадськість Львова. Очолив освячення Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

«Я дякую, що ви не втратили доброї нагоди ще раз зачерпнути мудрості, сили духа, а найбільше – миру, який у собі завжди носив як дар духа Святого слуга Божий – Любомир», – наголосив Глава Блаженніший Святослав.

Під час події начальник Львівської ОВА Максим Козицький спільно з настоятелем храму Отцем Володимиром відслонили меморіальну таблицю Слуги Божого Блаженішого Любомира.

«Як наголошував Любомир Гузар, треба бачити в людях не нагороди чи посади, а насамперед людей. Будь ласка, дослухаймося до його настанов. Будьмо чесними, а не почесними. Пропоную відмовитися від персональних нагород, бо їх є кому отримувати на фронті. Творімо добро. Змінюймо суспільство і віримо, що наш Небесний Татусь з нами. Тоді точно переможемо й збудуємо таку державу, про яку мріяв для України Любомир Гузар», – наголосив очільник області Максим Козицький

Меморіальну таблицю виготовили за кошти громадськості та мирян.

Також під час подї Глава Блаженніший Святослав разом з Максимом Козицьким погасили поштову марку, присвячену Любомиру Гузару.

Голос Сокальщини на GoogleNews