Головна / Духовне життя / У церкві с. Перетоки було організовано літню катехизацію «Дорога добра і краси»

У церкві с. Перетоки було організовано літню катехизацію «Дорога добра і краси»

У церкві Покрови Пресвятої Богородиці с. Перетоки, де парохом о. Михайло Вітт, з 29 червня по 3 липня цього року було організовано літню катехизацію «Дорога добра і краси». 

Цю літню християнську програму проводили сестри монахині Софія Іванова та Дем’яна Галущак з монастиря Згромадження сестер Пресвятої родини, яких у себе вдома прийняла родина Надії Хахули.

 Метою катехизації було ознайомлення учасників з християнськими цінностями на прикладі життя та вчення митрополита Андрея Шептицького.

Кожен день катехизації розпочинався з Святкової Літургії, де були присутні діти, молодь і жителі Перетік. Сестри монахині своїм прикладом заохотили всіх дітей та молодь до Тайни Сповіді та святого Причастя.

Після Літургії у храмі залишалися діти віком від 3 до 14 років. З ними Сестри проводили навчання, ігри, конкурси, малювали малюнки, вивчали пісні та проводили інтерактивні вправи, де діти більше пізнавали життя митрополита Андрея Шептицького. Щовечора сестри монахині проводили навчання та розваги зі старшимим дітьми та молоддю села: молилися на вервичці, готували виставку для парафіян «Андрей Шептицький», говорили на різні теми про добрі та погані вчинки. Для дорослих жителів села монахиня Дам’яна провела науку на тему «Які твої діла, такі і їх плоди будуть», та поділилася власними пережитими історіями.

Отець Михайло та громада парафії св. Покрови висловили щиру подяку монахиням за чудовий відпочинок як для тіла, так і для душі.

Громада зібрала продукти і кошти на монастир, які передали черницям. Діти і молодь з нетерпінням чекають наступної зустрічі з ними. 

Наталія ПАВЛІВ, жителька с. Перетоки.

 

 


Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!