Домашівців об’єднав футбол

Жителі села Домашів 19 червня заспішили на стадіон, де вперше за багато років відбувся матч чемпіонату району з футболу. Це стало можливим завдяки ентузіазму та наполегливості молоді села, яка створила футбольну команду – ФСК «Домашів», тренером якої став Ігор Хас. Ініціативу молоді підтримала громада та місцеві підприємці, які допомогли їм придбати шифер, дискувати поле та засіяти його. Пізніше усі разом огородили його, поставили лавки, натягнули футбольні сітки, придбали футбольну форму. Підтримали своїх сусідів ФСК «Домашів» і ФСК «Діброва».

Перший футбольний матч відбувся між командами Хлівчани та Домашів. Перед його початком о. Степан освятив поле, футболістів та глядачів. Старожил села Андрій Кубінський урочисто відкрив матч. Після Славня капітани обох футбольних дружин підняли державний стяг. Домашівський сільський голова Ольга Ващишин привітала футболістів та жителів з відкриттям стадіону та першим урочистим матчем на ньому, подякувала усім, хто долучився до доброї справи, зокрема місцевим підприємцям за створення команди та відродження футболу. Тепер молодь матиме де займатися спортом та проводити змагання. Тож місцеві жителі, які стануть активними вболівальниками, проводитимуть своє дозвілля цікаво, навчаючи дітей здоровому способу життя.

А далі відбувся футбольний матч. Гра була цікавою та захоплюючою. Глядачі отримали задоволення від неї. Чимало селян не могли прийти на стадіон, однак вони почули його трансляцію вдома. У перерві між таймами, місцеві «соловейки» – Катерина Музичко і Марта Остапик, виконали декілька пісень, щоб підбадьорити футболістів рідної команди. Матч закінчився перемогою ФСК «Хлівчани», які забили два голи у ворота домашівців, і перемогли з рахунком 2:1.

Домашівці ще довго обговорювали красиві моменти матчу, ділились враженнями. Вони сподіваються, що їхня команда покаже себе в наступних матчах. І вірять, що у неї попереду ще багато спортивних перемог.

Наталія ЯРЕМЧУК, завідувач Народного дому с. Домашів.