Головна / Футбол / Календар чемпіонату Сокальщини з футболу

Календар чемпіонату Сокальщини з футболу

Вища ліга, перше коло

1 тур, 28 квітня
Карів – Добрячин – 1:0; 3:3
Перв’ятичі – Діброва – 1:2; 1:4
Сілець – «Скомекс» – 0:6; 2:5
Жвирка – Поториця – 3:1; 0:0
Острів – Тартаків – 1:2; 1:0

2 тур, 12 травня
Поториця – Острів – 2:1; 2:4
«Скомекс» – Жвирка – 4:0; 2:1
Діброва – Сілець – 1:1; 2:1
Добрячин – Перв’ятичі – 1:1; 3:1
Тартаків – Карів – 0:1; 4:2

3 тур, 19 травня
Карів – Перв’ятичі – 3:2; 3:0
Сілець – Добрячин –1:3; 0:1
Жвирка – Діброва – 0:0; 1:2
Острів – «Скомекс» – 0:6; 0:0
Тартаків – Поториця – 1:1; 1:0

4 тур, 2 червня
Поториця – «Скомекс»
Острів – Діброва
Добрячин – Жвирка
Карів – Сілець
Перв’ятичі – Тартаків

5 тур, 9 червня
Сілець – Перв’ятичі
Жвирка – Карів
Добрячин – Острів
Діброва – Поториця
«Скомекс» – Тартаків

6 тур, 16 червня
«Скомекс» – Діброва
Поториця – Добрячин
Карів – Острів
Перв’ятичі – Жвирка
Тартаків – Сілець

7 тур, 23 червня
Жвирка – Сілець
Острів – Перв’ятичі
Карів – Поториця
Добрячин – «Скомекс»
Тартаків – Діброва

8 тур, 7 липня
Діброва – Добрячин
«Скомекс» – Карів
Поториця – Перв’ятичі
Сілець – Острів
Жвирка – Тартаків

9 тур, 14 липня
Острів – Жвирка
Сілець – Поториця
Перв’ятичі – «Скомекс»
Карів – Діброва
Добрячин – Тартаків
Перша ліга, перше коло

Група «А»

1 тур, 28 квітня
Свитазів – Шпиколоси – 0:1
Забужжя – Стенятин – 0:2
Перетоки – Горбків – 1:1
Боб’ятин – Смиків – 3:0
Переспа – Теляж – 0:5

2 тур, 12 травня
Смиків – Переспа – 1:1
Горбків – Боб’ятин – 0:1
Стенятин – Перетоки – 1:0
Шпиколоси – Забужжя – 0:3
Свитазів – Теляж – 3:3

3 тур, 19 травня
Забужжя – Свитазів – 1:0
Перетоки – Шпиколоси – 0:1
Боб’ятин – Стенятин – 0:0
Переспа – Горбків – 1:7
Смиків – Теляж – 0:7

4 тур, 2 червня
Горбків – Смиків
Стенятин – Переспа
Шпиколоси – Боб’ятин
Свитазів – Перетоки
Теляж – Забужжя

5 тур, 9 червня
Перетоки – Забужжя
Смиків – Стенятин
Переспа – Шпиколоси
Боб’ятин – Свитазів
Теляж – Горбків

6 тур, 16 червня
Стенятин – Горбків
Смиків – Свитазів
Забужжя – Боб’ятин
Перетоки – Теляж

7 тур, 23 червня
Боб’ятин – Перетоки
Переспа – Забужжя
Смиків – Свитазів
Горбків – Шпиколоси
Теляж – Стенятин

8 тур, 7 липня
Шпиколоси – Стенятин
Свитазів – Горбків
Забужжя – Смиків
Перетоки – Переспа
Боб’ятин – Теляж

9 тур, 14 липня
Переспа – Боб’ятин
Смиків – Перетоки
Горбків – Забужжя
Стенятин – Свитазів
Теляж – Шпиколоси

Група «Б»

1 тур, 28 квітня
Глухів – Комарів – 7:1
Жужеляни – Хоробрів – 3:1
Варяж – Гута – 0:4
Белз – Муроване – 4:2
Поториця «Дружба» – Ванів – 3:1

2 тур, 12 травня
Муроване – Поториця•«Дружба» – 1:1
Гута – Белз – 2:2
Хоробрів – Варяж – 5:1
Комарів – Жужеляни – 1:1
Ванів – Глухів – 4:0

3 тур, 19 травня
Жужеляни – Глухів – 5:1
Варяж – Комарів – перенесено
Белз – Хоробрів – 3:1
Поториця «Дружба» -•Гута – 3:2
Муроване – Ванів – 0:1

4 тур, 2 червня
Гута – Муроване
Хоробрів – Поториця «Дружба»
Комарів – Белз
Глухів – Варяж
Ванів – Жужеляни

5 тур, 9 червня
Варяж – Жужеляни
Белз – Глухів
Поториця «Дружба» – Комарів
Муроване – Хоробрів
Гута – Ванів

6 тур, 16 червня
Хоробрів – Гута
Комарів – Муроване
Глухів – Поториця «Дружба»
Жужеляни – Белз
Ванів – Варяж

7 тур, 23 червня
Белз – Варяж
Поториця «Дружба» – Жужеляни
Муроване – Глухів
Гута – Комарів
Ванів – Хоробрів

8 тур, 7 липня
Комарів – Хоробрів
Глухів – Гута
Жужеляни – Муроване
Варяж – Поториця «Дружба»
Белз – Ванів

9 тур, 14 липня
Поториця «Дружба» – Белз
Муроване – Варяж
Гута – Жужеляни
Хоробрів – Глухів
Ванів – Комарів

Група «В»

1 тур, 28 квітня
Реклинець – Гірник – 1:1
Куличків – Бутини – 1:3
Хлівчани – Межиріччя – 2:2
Волсвин – Соснівка – 3:3
Двірці – Бендюга – 4:2

2 тур, 12 травня
Себечів – Двірці – 4:3
Бендюга – Волсвин – 1:2
Соснівка – Хлівчани – 3:0
Межиріччя – Куличків – 1:5
Бутини – Реклинець

3 тур, 19 травня
Гірник – Бутини – 1:5
Реклинець – Межиріччя – 1:1
Куличків – Соснівка – 1:6
Хлівчани – Бендюга – 3:1
Волсвин – Себечів – 1:0

4 тур, 26 травня
Двірці – Волсвин
Себечів – Хлівчани
Бендюга – Куличків
Соснівка – Реклинець
Межиріччя – Гірник

5 тур, 2 червня
Бутини – Межиріччя
Гірник – Соснівка
Реклинець – Бендюга
Куличків – Себечів
Хлівчани – Двірці

6 тур, 9 червня
Волсвин – Хлівчани
Двірці – Куличків
Себечів – Реклинець
Бендюга – Гірник –
Соснівка – Бутини

7 тур, 16 червня
Межиріччя – Соснівка
Бутини – Бендюга
Гірник – Себечів
Реклинець – Двірці
Куличків – Волсвин

8 тур, 23 червня
Хлівчани – Куличків
Волсвин – Реклинець
Двірці – Гірник –
Себечів – Бутини
Бендюга – Межиріччя

9 тур, 30 червня
Соснівка – Бендюга
Межиріччя – Себечів
Бутини – Двірці
Гірник – Волсвин
Реклинець – Хлівчани

10 тур, 7 липня
Куличків – Реклинець
Хлівчани – Гірник –
Волсвин – Бутини
Двірці – Межиріччя
Себечів – Соснівка

11тур, 14 липня
Бендюга – Себечів
Соснівка – Двірці –
Межиріччя – Волсвин
Бутини – Хлівчани
Гірник – Куличків        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!