Головна / Футбол / Календарь чемпионата Сокальщины по футболу

Календарь чемпионата Сокальщины по футболу

Вища ліга, перше коло

1 тур, 28 квітня
Карів — Добрячин – 1:0; 3:3
Перв’ятичі — Діброва – 1:2; 1:4
Сілець — «Скомекс» – 0:6; 2:5
Жвирка — Поториця – 3:1; 0:0
Острів — Тартаків – 1:2; 1:0

2 тур, 12 травня
Поториця — Острів – 2:1; 2:4
«Скомекс» — Жвирка – 4:0; 2:1
Діброва — Сілець – 1:1; 2:1
Добрячин — Перв’ятичі – 1:1; 3:1
Тартаків — Карів – 0:1; 4:2

3 тур, 19 травня
Карів — Перв’ятичі – 3:2; 3:0
Сілець — Добрячин –1:3; 0:1
Жвирка — Діброва – 0:0; 1:2
Острів — «Скомекс» – 0:6; 0:0
Тартаків — Поториця – 1:1; 1:0

4 тур, 2 червня
Поториця — «Скомекс»
Острів — Діброва
Добрячин — Жвирка
Карів — Сілець
Перв’ятичі — Тартаків

5 тур, 9 червня
Сілець — Перв’ятичі
Жвирка — Карів
Добрячин — Острів
Діброва — Поториця
«Скомекс» — Тартаків

6 тур, 16 червня
«Скомекс» — Діброва
Поториця — Добрячин
Карів — Острів
Перв’ятичі — Жвирка
Тартаків — Сілець

7 тур, 23 червня
Жвирка — Сілець
Острів — Перв’ятичі
Карів — Поториця
Добрячин — «Скомекс»
Тартаків — Діброва

8 тур, 7 липня
Діброва — Добрячин
«Скомекс» — Карів
Поториця — Перв’ятичі
Сілець — Острів
Жвирка — Тартаків

9 тур, 14 липня
Острів — Жвирка
Сілець — Поториця
Перв’ятичі — «Скомекс»
Карів — Діброва
Добрячин — Тартаків
Перша ліга, перше коло

Група «А»

1 тур, 28 квітня
Свитазів — Шпиколоси – 0:1
Забужжя — Стенятин – 0:2
Перетоки — Горбків – 1:1
Боб’ятин — Смиків – 3:0
Переспа — Теляж – 0:5

2 тур, 12 травня
Смиків — Переспа – 1:1
Горбків — Боб’ятин – 0:1
Стенятин — Перетоки – 1:0
Шпиколоси — Забужжя – 0:3
Свитазів — Теляж – 3:3

3 тур, 19 травня
Забужжя — Свитазів – 1:0
Перетоки — Шпиколоси – 0:1
Боб’ятин — Стенятин – 0:0
Переспа — Горбків – 1:7
Смиків — Теляж – 0:7

4 тур, 2 червня
Горбків — Смиків
Стенятин — Переспа
Шпиколоси — Боб’ятин
Свитазів — Перетоки
Теляж — Забужжя

5 тур, 9 червня
Перетоки — Забужжя
Смиків — Стенятин
Переспа — Шпиколоси
Боб’ятин — Свитазів
Теляж — Горбків

6 тур, 16 червня
Стенятин — Горбків
Смиків — Свитазів
Забужжя — Боб’ятин
Перетоки — Теляж

7 тур, 23 червня
Боб’ятин — Перетоки
Переспа — Забужжя
Смиків — Свитазів
Горбків — Шпиколоси
Теляж — Стенятин

8 тур, 7 липня
Шпиколоси — Стенятин
Свитазів — Горбків
Забужжя — Смиків
Перетоки — Переспа
Боб’ятин — Теляж

9 тур, 14 липня
Переспа — Боб’ятин
Смиків — Перетоки
Горбків — Забужжя
Стенятин — Свитазів
Теляж — Шпиколоси

Група «Б»

1 тур, 28 квітня
Глухів — Комарів – 7:1
Жужеляни — Хоробрів – 3:1
Варяж — Гута – 0:4
Белз — Муроване – 4:2
Поториця «Дружба» — Ванів – 3:1

2 тур, 12 травня
Муроване — Поториця•«Дружба» – 1:1
Гута — Белз – 2:2
Хоробрів — Варяж – 5:1
Комарів — Жужеляни – 1:1
Ванів — Глухів – 4:0

3 тур, 19 травня
Жужеляни — Глухів – 5:1
Варяж — Комарів – перенесено
Белз — Хоробрів – 3:1
Поториця «Дружба» -•Гута – 3:2
Муроване — Ванів – 0:1

4 тур, 2 червня
Гута — Муроване
Хоробрів — Поториця «Дружба»
Комарів — Белз
Глухів — Варяж
Ванів — Жужеляни

5 тур, 9 червня
Варяж — Жужеляни
Белз — Глухів
Поториця «Дружба» — Комарів
Муроване — Хоробрів
Гута — Ванів

6 тур, 16 червня
Хоробрів — Гута
Комарів — Муроване
Глухів — Поториця «Дружба»
Жужеляни — Белз
Ванів — Варяж

7 тур, 23 червня
Белз — Варяж
Поториця «Дружба» — Жужеляни
Муроване — Глухів
Гута — Комарів
Ванів — Хоробрів

8 тур, 7 липня
Комарів — Хоробрів
Глухів — Гута
Жужеляни — Муроване
Варяж — Поториця «Дружба»
Белз — Ванів

9 тур, 14 липня
Поториця «Дружба» — Белз
Муроване — Варяж
Гута — Жужеляни
Хоробрів — Глухів
Ванів — Комарів

Група «В»

1 тур, 28 квітня
Реклинець — Гірник – 1:1
Куличків — Бутини – 1:3
Хлівчани — Межиріччя – 2:2
Волсвин — Соснівка – 3:3
Двірці — Бендюга – 4:2

2 тур, 12 травня
Себечів — Двірці – 4:3
Бендюга — Волсвин – 1:2
Соснівка — Хлівчани – 3:0
Межиріччя — Куличків – 1:5
Бутини — Реклинець

3 тур, 19 травня
Гірник — Бутини – 1:5
Реклинець — Межиріччя – 1:1
Куличків — Соснівка – 1:6
Хлівчани — Бендюга – 3:1
Волсвин — Себечів – 1:0

4 тур, 26 травня
Двірці — Волсвин
Себечів — Хлівчани
Бендюга — Куличків
Соснівка — Реклинець
Межиріччя — Гірник

5 тур, 2 червня
Бутини — Межиріччя
Гірник — Соснівка
Реклинець — Бендюга
Куличків — Себечів
Хлівчани — Двірці

6 тур, 9 червня
Волсвин — Хлівчани
Двірці — Куличків
Себечів — Реклинець
Бендюга — Гірник —
Соснівка — Бутини

7 тур, 16 червня
Межиріччя — Соснівка
Бутини — Бендюга
Гірник — Себечів
Реклинець — Двірці
Куличків — Волсвин

8 тур, 23 червня
Хлівчани — Куличків
Волсвин — Реклинець
Двірці — Гірник —
Себечів — Бутини
Бендюга — Межиріччя

9 тур, 30 червня
Соснівка — Бендюга
Межиріччя — Себечів
Бутини — Двірці
Гірник — Волсвин
Реклинець — Хлівчани

10 тур, 7 липня
Куличків — Реклинець
Хлівчани — Гірник —
Волсвин — Бутини
Двірці — Межиріччя
Себечів — Соснівка

11тур, 14 липня
Бендюга — Себечів
Соснівка — Двірці —
Межиріччя — Волсвин
Бутини — Хлівчани
Гірник — Куличків        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

одиннадцать − 5 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!