В одному з останніх домашніх матчів обласної Прем’єр-ліги «Рочин» здобув перемогу

Соснівський «Рочин» дотиснув футбольний клуб «Самбір» в одному з останніх домашніх матчів обласної Прем’єр-ліги сезону 2016/17. Команда Володимира Підкіпняка, як і у матчі першого кола, здобула непросту перемогу з рахунком 2:0. У другій 45-хвилинці у ворота гостей забивали Максим Болкіт та Андрій Дева. Останній реалізував пенальті. Перемога над «Самбором» стала для «Рочина» 14-ою поспіль у Прем’єр-лізі Львівщини.

Матч «Рочин» – «Самбір» виявився багатим на різноманітні футбольні події, а відтак не міг не сподобатись вболівальникам. Для обох команд він мав важливе турнірне значення, оскільки і «Рочин», і «Самбір» мають свої турнірні завдання, і будь-що бажають їх вирішити наприкінці чемпіонату. Зважаючи на це, очки у цьому матчі були потрібні кожній з команд, а іншими словами для позитивного результату як і одні, так і інші докладали максимум зусиль.

З перших хвилин поєдинку гравці «Рочина» захопили ініціативу. Команда Володимира Підкіпняка грала у звичний для себе футбол, який чергувався не тільки дальніми передачами, а й грою в дрібний пас. Традиційно активними у «Рочина» були обидва фланги. Втім, великої кількості небезпечних моментів біля воріт суперника у першому таймі створити не вдалося. Майже в усіх епізодах надійно грав воротар «Самбора» Юрій Онуфрійчук. Попри перевагу «Рочина» відчувалося, що в будь-який момент гравці «Самбора» можуть гідно огризнутися в атаці. Ці слова підтвердилися наприкінці першого тайму, коли гості створили супернебезпечний момент, у якому дивом не змогли забити. Загалом «Рочин» у першому тайму створив набагато більше за суперника, проте брак завершального влучного удару чи пасу також давався взнаки.

З перших хвилин другого тайму головний тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк підсилив атаку своєї команди, випустивши «свіжого» Віталія Кашубу. Якщо відверто, то кожна заміна, яку провів Володимир Підкіпняк у другому таймі, лише підсилювала гру «Рочина» і в якісь мірі вплинула на підсумковий результат матчу.

Це стало відчутно особливо тоді, коли рахунок у матчі уже був 1:0 на користь «Рочина». Максим Болкіт забив «Самбору» у першому колі, забив і у другому. Гол Болкіта головою був дуже важливим для «Рочина», однак він аж ніяк не поховав інтригу у матчі. Що цікаво, доволі швидко «Самбір» у матчі забив у відповідь, однак гол ціною мікротравми від Івана Смоли арбітр матчу Андрій Холявко відмінив через офсайд. В загальному бригада арбітрів у другому таймі отримувала регулярно «на горіхи» від представників обох команд, оскільки деякі фоли трактували по-різному і помилялися в обидві сторони.

При рахунку 1:0 на свою користь «Рочин» зумів реалізувати ще одну з своїх атак у цьому матчі. Юрій Кутний, який вийшов на заміну у другому таймі, заробив пенальті, який чітко реалізував Андрій Дева. До слова, той-таки Кутний міг оформляти рахунок 3:0 наприкінці гри, але суперсейв після його удару здійснив воротар Юрій Онуфрійчук.

Перемігши «Самбір» вдруге у сезоні з рахунком 2:0, «Рочин» продовжує гонку за чемпіонством та золотими медалями. Дуже важливий матч соснівчани проведуть у четвер, 26 жовтня, проти головного суперника ФК «Миколаїв». Матч відбудеться на стадіоні «Шкільний» у Соснівці. Початок матчу юнацьких складів о 13:00, а дорослих – о 15:00.