Футбол

Соснівський «Рочин» здобув перемогу у матчі 10 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів

Соснівський «Рочин» здобув впенену перемогу у матчі 10 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. Команда Володимира Підкіпняка, граючи експериментальним складом святкувала перемогу з рахунком 3:0. За «Рочин» у цьому матчі прем’єрний гол забив Максим Соляник, а дубль на рахунку Омара Набізади.

Матч проти одного з аутсайдерів чемпіонату дозволяв поекспериментувати зі складом головному тренеру «Рочина» Володимирові Підкіпняку. Хто б що не говорив, але «Рочин» вважався фаворитом цього поєдинку, а відтак дати можливість себе проявити отримали ті гравці, які зазвичай мають менше ігрової практики.

Втім, вболівальників соснівської команди у цьому матчі порадувала не так перемога, як повернення на поле основних гравців команди – Миколи Богданова та Олексія Найдаишака. Обоє вийшли на поле у другому таймі і зробили свій внесок у загальну перемогу команди.

Загалом поєдинок проти молодих гравців тернопільської ДЮСШ цілком прогнозовано пройшов за переваги гравців «Рочина». Обидві команди вирішують зовсім різні завдання у чемпіонаті України серед аматорів, а відтак цілком логічно, що перебувають на різних полюсах турнірної таблиці групи 1.

Недооцінка суперника, як це часто буває у таких матчах, також мала місце у цьому поєдинку. Хоч і після перого тайму «Рочин» перемагав з рахунком 1:0, тернополяни створити господарям достатньо проблем, при чому могли забивати у першій половині матчу мінімум двічі. У такі подарунки долі тернополяни не завжди вірили самі, оскільки забити бодай одного разу їм так і не вдалося. Велика заслуга у цьому воротаря Михайла Грицаля, який у складі «Рочина» цього вечора був з одним з кращих.

На відміну від гостей з Тернополя, свій момент у першому таймі господарі таки зуміли реалізувати. Що цікаво, свій прем’єрний гол після стандарту забив Максим Соляник. Максима відверто тримали захисники гостей, однак він таки зумів вирватися з під їхньої опіки і завдав прицільного удару.
Незважаючи на один забитий гол, соснівчани не зуміли реалізувати свої інші моменти у першому таймі. Команда Володимира Підкіпняка створила не так багато, однак при певному збігу обставин могла забивати вдруге.

На початку другого тайму Володимир Підкіпняк зробив одразу кілька замін, після чого перевага «Рочина» стала значно відчутнішою. До завершення гри «Рочин» ще двічі зумів зусиллями Омара Набізади зумів забити, однак вболівальників команди найбільше порадувало повернення на поле Миколи Богаднова та Олексія Найдишака. Велика ймовірність, що обоє гравців зможуть взяти участь у півфінальному матчі Кубка області проти «Юності» з Верхньої Білки. Цей поєдинок «Рочин» проведе на виїзді у четвер, 11 жовтня.

Перемогу «Рочина» над командою «Тернопіль-ДЮСШ» сміливо можна назвати на класі. Для перемоги у цьому матчі соснівчани доклали стільки сил скільки для цього і було необхідно. Молоді гравці з Тернополя справили про себе непогане враження, однак цілком справедливо переміг сильніший.