Відбувся товаристський футбольний матч між командами з Тартакова та Жвирки

ФСК Тартаків – ФСК «Буг» Жвирка 2-2. Голи: Мусій Максим , Пилипчук Сергій

Товариський матч, який по накалу емоцій відповідав матчам чемпіонату, а моментами навіть більше.

В першому таймі нам вдалось вести гру першим номером і більше володіти ініціативою, не зважаючи на появу в старті юних виконавців, кожен з них вдало ввійшов в гру і показав свої найкращі якості.

Першим голом в зустрічі відзначився Максим Мусій, замкнувши головою подачу на дальній штанзі, вивів команду вперед. Команда Тартакова теж вдало скористалась своїм моментом, зрівнявши рахунок у першому таймі.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1

Другий тайм проходив в більш спокійному темпі, але кількість боротьби не зменшувалась. Кожна з команд старалась взяти мʼяч під свій контроль і вже тоді створювати моменти в позиційних атаках.

В одній з таких атак, в якій Ігор Гудко завдав удару по воротах, вдало на добиванні зіграв Сергій Пилипчук, знову вивівши «Буг» вперед. Але майже у наступній свої атаці Тартаків забив гол у відповідь, рахунок на табло 2:2. Зважаючи на градус поєдинку, обидві команди хотіли забити гол, аби виграти поєдинок, але, на жаль, жоден з наших моментів не переріс у гол.

Поєдинок закінився нічиєю – 2:2

Наступного тижня команда відпочиває, а далі планується товариська гра перед стартом чемпіонату