Головна / Футбол / Юнаки з ФК “Сокаль-Датський текстиль” здобули впевнену перемогу у матчі на виїзді в рамках чемпіонату Львівської області

ФК “Сокаль-Датський текстиль” у Кам’янка-Бузькій провів свої перші матчі на виїзді дорослим та юнацьким складами. У матчі юнаків вже після першого тайму рахунок був 3:0 на користь сокальчан. Голами відзначилися Юрій Гірчак, Максим Мусій та Роман Кальмук. У другому таймі господарям вдалося відіграти один м”яч – 3:1 на користь сокальських юнаків – повідомили Голосу Сокальщини у ФК “Сокаль-Датський текстиль” .

Відзначимо, що юнаки ФК “Сокаль – Датський текстиль” у стартовій грі чемпіонату продемонстрували досить технічний, видовищний фубол та велике бажання до боротьби. Отже, на Сокальщині є здібні молоді футболісти, які у майбутньому стануть гравцями високо рівня.

Стосовно матчу дорослих складів, то рахунок 5:2 на користь “Карпат” не відповідає перебігові подій на полі. Матч пройшов у рівній боротьбі. Господарям на цей раз банально пощастило. Не будемо забувати, що сокальчани проводять лише перші матчі в чемпіонаті області, шукаючи ще свою гру та оптимальний склад. А буде гра, то й буде результат.

Команда “Карпати” (Кам’янка-Бузька) – доволі досвідчений суперник, який вже багато років виступає в чемпіонаті області. Поразка від такого суперника додасть нашим футболістам досвіду, який стане основою майбутніх перемог!