З життя господарника

Львівщина оголошує програму розвитку сільськогосподарської кооперації для ветеранів війни

Фінансову підтримку надаватимуть в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на 2021–2025 роки.

Для створення успішного досвіду сільськогосподарської кооперації з обласного бюджету планують надати фінансову підтримку кооперативам, які займаються ягідництвом. Кошти надають в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на 2021–2025 роки.

Програма передбачає два напрями виділення підтримки: бюджетні кошти для майбутніх витрат на створення ягідних насаджень та відшкодування витрат на їх закладання. Право на отримання фінансової підтримки мають чинні та новостворені сільськогосподарські кооперативи, члени яких складають не менше 3 осіб – ветеранів/ветеранок та/або суб’єктів підприємництва, засновником яких є ветеран/ветеранка.

«Мета програми – допомогти воїнам у пройдені реабілітації та адаптації до мирного життя шляхом створення сільськогосподарських кооперативів. Пропонується започаткувати об’єднання у ягідному сегменті через стабільний попит на свіжу ягоду в середині країни та географічну близькість Львівщини до країн ЄС – одного з найбільших світових споживачів замороженої ягоди», – розповіла Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.

Також департамент агропромислового розвитку розробив «Алгоритм створення сільськогосподарських кооперативів». Це покрокова інструкцію з детальним роз’ясненням всіх економічних та оперативних принципів взаємодії між членами кооперативу. Ознайомитись з Алгоритмом можна за посиланням: http://surl.li/sbdaq

Голос Сокальщини на GoogleNews