З життя господарника

Львівщина збільшила на 3% посіви озимого ячменю

На Львівщині продовжують збирати ранні зернові культури, зокрема озимий ячмінь.

Збирання ранніх зернових культур станом на 15 липня. Господарства усіх категорій області зібрали озимого ячменю на площі 9,6 тис. га (4,2% до всієї посівної площі ранніх зернових культур), намолотили 63,9 тис. тонн зерна, урожайність  –  66,7 ц/га.

Вся посівна площа озимого ячменю складає 22,8 тис.га, збільшена на 600 га до минулого року.

Сільськогосподарські підприємства обмолотили 8,2 тис. га озимого ячменю (41,9 % до посіву), зібрали 55,3 тис.тонн зерна з урожайністю 67,6 ц/га. За аналогічний період торік зібрали 23,8 % посівних площ озимого ячменю, а врожайність була нижчою на 2,4 %  (66,0 ц/га).

«Цьогорічні посіви озимого ячменю більше минулорічних майже на 3%. Поки що ми випереджаємо показники минулого року за темпами  збирання та врожайністю цієї культури, і сподіваємось на втішні врожаї інших культур», – прокоментувала хід польових робіт Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

У рейтингу посівних площ озимого ячменю лідирує  Червоноградський  район, у якому площа до збирання становить 6,4 тис. га (третина всієї посівної площі по області). На сьогодні в районі вже зібрали 62 % посівної площі  даної культури (4,0 тис.га),  середня врожайність – 60 ц/га.

Голос Сокальщини на GoogleNews