З життя господарника

На Львівщині фермери мають можливість отримати доступ до фінансової підтримки тваринництва

У Львівській області в особистих селянських господарствах утримують понад 80% великої рогатої худоби, овець та кіз.

Високим показником є виробництво молока. На Львівщині він становить майже 90%. Саме тому реєстрація сільськогосподарських тварин в Єдиному державному реєстрі тварин обов’язкова для всіх господарств населення, які утримують тварин.

В області ідентифіковане поголів’я великої рогатої худоби, овець та кіз в населення складає трохи більше 55% до наявного поголів’я. Такий відсоток власників тварин має можливість доступу до програм державної підтримки галузі тваринництва. Водночас ідентифікація сільськогосподарських тварин – це належний контроль за станом здоров’я тварин та виробництво якісної безпечної тваринницької продукції.

«Програми державної підтримки тепер реалізовуються через інформаційні ресурси, які дають доступ до всіх Реєстрів. А власники тварин, які утримують зареєстроване в Реєстрі тварин поголів’я мають шанси взяти участь у низці програм з підтримки власників сільськогосподарських тварин та отримати від держави суттєву фінансову підтримку» – прокоментувала Тетяна Гетьман, директорка департаменту.

Для проведення ідентифікації і реєстрації тварин у господарстві фізичної особи, власник тварини має звернутись до державної установи ветеринарної медицини за місцем проживання або до структурного підрозділу ДП «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Голос Сокальщини на GoogleNews