З життя господарника

Підприємства Львівщини можуть отримати 20 тисяч доларів від Міжнародної організації з міграції

Йдеться про мікро- та малі виробничі та переробні підприємства.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) пропонує гранти до 20 тисяч доларів США в гривневому еквіваленті для мікро- малого бізнесу Львівщини. Мікропідприємства можуть отримати максимально до 7 000 доларів США, а малі підприємства – до 20 000 доларів США.

Гратові кошти можна використати на придбання спеціалізованого обладнання інструментів, необхідних, зокрема у сферах агровиробництва та харчопереробки, оренду приміщення (до 3 місяців), ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів тощо), закупівлю сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту). Грант повинен бути використаний до 4 місяців.

Критерії участі для підприємств:

Зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;
Зареєстровані в Україні та належать громадянам України;
Готовність створити робочі місця.
Мікропідприємства повинні працевлаштувати менше 10 осіб, створити не менше 1 нового робочого місця. Малі підприємства повинні працевлаштувати 10 і більше людей, створити не менше 3 нових робочих місць.

«Грантові кошти можна використати не лише на покращення оснащення для виробничого процесу, а й на розширення потужностей. Це сприятиме модернізації підприємств, допоможе створити комфортні та функціональні умови для роботи, що є важливим для продуктивності та розвитку бізнесу, а також забезпечить стабільність та безперервність виробництва, що є ключовим для успішного ведення виробництва», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Терміни подачі заявки: до 18:00 23 червня 2024 року потрібно заповнити аплікаційну форму заявки за посиланням https://ee.kobo.iom.int/x/QuacbQBp.

Детально про грант за посиланням: http://surl.li/txagu.

Голос Сокальщини на GoogleNews