З життя господарника

Понад 1 мільйон гривень виділено громадам Львівщини на заходи з поліпшення громадських пасовищ

Цього року уже профінансовано 3 громади (Івано-Франківська, Новороздільська та Миколаївська) на загальну суму 172 878 гривень, які розпочали роботи ще у попередньому році та погоджено фінансування Меденицькій селищній територіальній громаді на суму – 899 001 грн.

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації від 08.04.2022 № 22/0/5-22ВА «Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки» передбачено також напрями підтримки лише для територіальних громад. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, у поточному році, у громад Львівщини є можливість отримати субвенцію на заходи з поліпшення громадських пасовищ, яка не потребує жодного співфінансування та на яку виділено 3,0 млн грн.

«Попри війну, Львівщина залишається регіоном-рекордсменом не тільки за кількістю СФГ, а й за темпами створення нових ферм. Ми робимо все можливе для того, щоб втримати позицію лідера і намагаємось створювати відповідні умови для цього. Більшість сімейних ферм нашого регіону спеціалізуються на молочному скотарстві, тому наявність пасовищ – одна з головних умов процесу трансформації господарств населення у сімейні ферми», – зазначила директорка департаменту Tetiana Hetman

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/LJoCcYb. Відтак, просимо голів територіальних громад Львівщини, які, станом на сьогодні, вже мають сформовані земельні ділянки під громадські пасовища, які підтверджуються копіями витягу/витягів з додатками з Державного земельного кадастру, що підтверджує право власності, цільове призначення та вид угідь земельної ділянки, після розробки проєктно-кошторисної документації, подавати заявки на розгляд Комісії до департаменту за адресою: 79019, м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).

Голос Сокальщини на GoogleNews