Головна / Життєві історії / Сокальчани дякують хірургу з багаторічним стажем Данилові Дуді за врятовані життя

Сокальчани дякують хірургу з багаторічним стажем Данилові Дуді за врятовані життя

Кожному  судилася своя місія у житті: хтось  є вчителем, хтось музикантом, а хтось продавцем… Усі вони служать людям. Та серед багатьох професій найгуманнішою та найблагороднішою є професія лікаря, яка продовжує  вік людям, лікує недуги та повертає до повноцінного ритму життя. Саме її обрав Данило Миколайович Дуда, присвятивши всього себе медицині. Бути лікарем мріяв з дитинства. Тож після школи вступив до Львівського медичного університету, після його закінчення у 1957 р. був скерований у  Великомостівську  районну лікарню, а згодом перейшов у Сокальську центральну районну лікарню, де працював хірургом у стаціонарі та приймав хворих у поліклініці. Сокальщина та місто над Бугом  для нього стали рідними. Тут народилися діти, син пішов по стопах батька.

Минув 61 рік відтоді, як молодий, енергійний хірург Данило Дуда прийняв першого хворого у Сокальській ЦРЛ. А скільки їх було за багатолітню сумлінну роботу?  Тисячі… Кожен з них вдячно відгукується про цього лікаря, котрий не одного пацієнта "витягнув" з того світу. Щиро ділився досвідом з молодими колегами та навчав їх, багато хто вважав за честь працювати з ним.

…Непомітно пролетіли роки!  Данилові Миколайовичу уже виповнилося 84 роки.  Ми згадуємо його ще молодим, сильним, привабливим, хто постійно віддавав свої сили та знання роботі, адже він працював не просто аби як, а щодень віддавав душу улюбленій справі! І сьогодні, напевно, немає такої людини серед нас, хто би в душі не відчував смуток через розставання з Данилом Миколайовичем, який вирішив піти на заслужений відпочинок.

Колеги урочисто провели його на пенсію. На оперативній нараді медиків головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, заступники головного лікаря Сергій Касян та Марія Кріль подякували Данилу Миколайовичу за багатолітню сумлінну працю у Сокальській ЦРЛ. Вони зазначили, що його мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність, любов до медицини завжди були прикладом для багатьох  медичних працівників. Ювілярові побажали міцного здоров'я, достатку, довгих років життя.  

Дякуємо за сумлінну працю.

Колектив медичних працівників  Сокальської  ЦРЛ.       

    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!