18-річний львівський спортсмен виборов золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу

23 березня у Каунасі (Литва) відбулися фінальні поєдинки 28-го Міжнародного турніру з боксу «Альгірдаса Шоцікаса» класу «А». 18-річний представник Львова Іван Завадський став переможцем цього престижного міжнародного турніру.

Золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг Іван Завадський здобув у фінальному бою. Він переміг потужного суперника з Казахстану Нурсултана Алтинбека, який торік виграв чемпіонат Азії серед спортсменів віком до 22 років.

У півфінальному поєдинку уродженець Закарпаття Іван Завадський (тренери – Роман Джуман, Олександр Остапчук, перший тренер – Валерій Вишньов) переміг боксера з Вельсу Джонса Корі.

Загалом збірна України виборола 13 медалей (3 золоті, 4 срібні і 6 бронзових) на цьому турнірі, в якому взяли участь 72 боксери з 10-ти країн.