25-річна львів’янка стала переможницею Кубку України з дзюдо та представлятиме державу на Чемпіонаті світу

13 травня, у Києві завершився Відкритий Кубок України з дзюдо, участь у якому взяли 358 спортсменів збірних команд України, Грузії, Литви, Кіпру та Туркменістану

У ваговій категорії понад 78 кг серед жінок переможницею стала 25-річна львів’янка, майстер спорту України міжнародного класу Василина-Ірина Кириченко.

Вихованка тренерів Андрія Надопти та Араза Тувакова провела на турнірі три сутички і всі завершила достроковими перемогами (іппон).

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області

Особливо відзначимо перемогу у фінальній сутичці над потужною представницею Дніпропетровщини Русланою Булавіною. У рейтингу спортсменок вагової категорії понад 78 кг за результатами змагань у 2020 році Руслана Булавіна була другою в Україні, в той час як Василина-Ірина Кириченко – сьомою.

Звитяга представниці Львівщини на Відкритому Кубку України тим приємніша, що вона дасть право Василині-Ірині представляти Україну на чемпіонаті світу з дзюдо серед чоловіків і жінок, який пройде у червні в Угорщині.

Додамо, що бронзову медаль на Відкритому Кубку України у категорії до 70 кг здобула представниця Львівщини Ольга Цімко.